20 сентября 2024
У Вишгородському районі Київської області рятувальники загасили пожежу в екосистемі, дим від якої, ймовірно вплинув на якість повітря в столиці. Бійці ліквідовували загоряння на площі близько гектара.
Про це повідомив кореспондент OBOZ.UA. Причини виникнення вогню встановлять правоохоронці.
Так, в п’ятницю, 20 вересня, рятувальники загасили пожежу на торфянику, яка виникла поблизу села Феневичі Вишгородського району. Бійці ДСНС боролись із загорянням, яке розповсюдилось на площі близько 1 га. Наразі, інформації про загиблих чи постраждалих не надходило.
Додамо, вранці в п'ятницю, 20 вересня, Київ очолив рейтинг міст світу із найзабрудненішим повітрям (станом на 9:30). На другому місці був Каїр, столиця Єгипту. На третьому – Джакарта, столиця Індонезії.
Згідно інформації КМДА, ймовірною причиною погіршення якості атмосферного повітря є пожежі в екосистемах в Київській, Чернігівській та Сумській областях.
Зазначимо, що згідно з рейтингом Iqair, станом на 15:25 Київ опустився із 1 на 27 сходинку рейтингу міст світу із найзабрудненішим повітрям.
Як повідомляв OBOZ.UA, у селі Вергуни Черкаської області 15 вересня через необережне поводження місцевих жителів із вогнем спалахнула лісова підстилка. Постраждало та звернулося по допомогу медиків шестеро осіб.
Лише перевірена інформація у нас в Telegram-каналі OBOZ.UA та у Viber. Не ведіться на фейки!
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Подкопаєва в День усиновлення поділилася фото з сином і доньками 18 сентября 2025
47-річна Лілія Подкопаєва - мама трьох дітей
Саша Бо зазнімкувала 1,5-річну дочку на плечах татка та привітала її з особливим днем. Фото 18 сентября 2025
Саша Бо показала 1,5-річну дочку в рожевому образі на плечах у тата і з букетами квітів
Українця, який запустив дрон над урядовими будівлями в Польщі, депортували 18 сентября 2025
Юнак також сплатив штраф. Йому заборонять в'їзд до Польщі та інших країн Шенгенської зони на п'ять років.