23 мая 2014
Кандидат в мери Києва, лідер партії "УДАР" Віталій Кличко обіцяє знайти фінансування для добудови Подільського мостового переходу через Дніпро і таким чином розв'язати одну з головних транспортних проблем столиці. Про це він заявив під час зустрічі з працівниками столичного Мостобуду.
"У мене останнім часом було багато зустрічей з мешканцями Троєщини. І кожна зустріч розпочиналася з одного і того ж питання: коли буде метро на Троєщину? Я не хочу ставати в ряд київських градоначальників, які обіцяли запустити метро й нічого не зробили. Тому вважаю, спочатку треба запустити міст, який розвантажить транспортні потоки з Троєщини. У нас стоїть задача – знайти фінансування. Для запуску першої черги Подільського мосту потрібно 4,5 млрд грн. Я докладу всіх зусиль, щоби, використовуючи мої закордонні й внутрішні контакти, залучити кошти й реалізувати очікування не тільки ваші, як будівельників, а й мешканців Києва, які щоденно стикаються з цією транспортною проблемою", – сказав Віталій Кличко.
Він відзначив, що першочергова задача нової столичної влади – наповнити бюджет і покласти край корупційним схемам. "Наша задача – витягти гроші з "тіні" й дати можливість малому та середньому бізнесу працювати й наповнювати бюджет. Максимум до вересня ми запропонуємо шляхи вирішення проблеми будівництва цього мосту. Або це будуть займи, кредити, або ми все-таки будемо шукати гроші в бюджеті міста. Як варіант – не дати вилучати з бюджету Києва податок на доходи фізичних осіб", – зазначив лідер "УДАРу".
Гендиректор "Мостобуду" Юрій Циганок відзначив, що будівельні роботи на Подільському мосту вже місяць як призупинені, існує проблема з виплатою зарплат працівникам, водночас за наявності фінансування протягом 1,5-2 років можливо запустити першу чергу мосту для руху трамваю й автотранспорту. "На будівництво метро ще додатково потрібно приблизно 80 млрд грн. За проектом метро планується пустити з Троєщини до Вокзальної", – сказав Циганок. Він підкреслив, що за останній рік на цей об'єкт було виділено лише 35 млн грн, з них 15 млн грн – на будівельно-монтажні роботи.
Говорячи про власників садових ділянок, через які за проектом планується будівництво мосту, гендиректор "Мостобуду" відзначив, що під виселення підпадає 259 ділянок, з яких власники 202 написали добровільний договір згоди на виселення й отримали компенсацію. А щодо інших тривають суди.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
tsn.ua
← Вернуться на предыдущую страницу
Покажуть небачені архіви: вийшов повний трейлер фільму "Кузьма: Страшно веселий" 14 июля 2026
Покажуть небачені архіви: вийшов повний трейлер фільму "Кузьма: Страшно веселий" Фільм вийде до дня народження музиканта
Зірка Голлівуду Річард Гір відкрив світу очі на фейки Кремля та розкрив справжні плани Путіна 14 июля 2026
Зірка Голлівуду Річард Гір відкрив світу очі на фейки Кремля та розкрив справжні плани Путіна Таку тактику колись застосовував Китай
Вчені розповіли про користь молочного шоколаду на сніданок 14 июля 2026
Вважається, що молочний шоколад – висококалорійний продукт, який створює небезпеку для фігури. Однак вчені заявили, що цей десерт здатний спровокувати спалювання жиру в організмі за певних умов.