25 апреля 2012
Иномарка влетела в бетонное ограждение возле АЗС, а затем перевернулась. Происшествие попало в объектив камеры наблюдения. На записи видно, что рядом стояли люди, которым очень повезло, что автомобиль отлетел в другую сторону. Скорость была порядка 150 км/ч.
Как выяснили журналисты ТСН, работник автомойки фактически уничтожил машину своего приятеля, хотя сам в ДТП пострадал не сильно и был выписан через несколько дней.
Теперь уже бывшему работнику автомойки придется не только выплачивать компенсацию другу (видимо, тоже бывшему), но и отвечать перед законом за угон (до 8 лет тюрьмы).
Хочешь узнать больше - читай отзывы
auto.bigmir.net
← Вернуться на предыдущую страницу
Стало відомо, чому броколі не можна варити в окропі 25 сентября 2026
Овочі родини хрестоцвітих, такі як броколі, мають низку корисних для здоров’я властивостей, зокрема, знижують ризик…
NASA обрало екіпаж для польоту на МКС навесні 2027 року 25 сентября 2026
NASA оголосило склад екіпажу місії SpaceX Crew-14, яка повинна вирушити до Міжнародної космічної станції не раніше весни 2027 року. До складу екіпажу увійдуть чотири астронавти з трьох космічних агентств: NASA, Японського агентства аерокосмічних досліджень JAXA та «Роскосмосу».
Ле Пен виступила проти фінансової допомоги Україні 25 сентября 2026
Франція може надавати Києву військову допомогу, але не фінансову, заявила глава партії Національне об'єднання.