Пожежа на заводі в Берліні була російським саботажем - ЗМІ

21 июня 2024

Найбільша за останні кілька років пожежа, що трапилась на початку травня цього року в столиці Німеччини Берліні, ймовірно, була російським саботажем. Про це в п'ятницю, 21 червня, з посиланням на своє джерело заявляє на своєму Telegram-каналі російськомовна редакція німецького таблоїда BILD.

ЗМІ нагадало, що минулого місяця зайнявся металургійний завод Diehl Metall Applications. Над частиною міста піднялася хмара отруйного диму.

Таблоїд зазначає, що одна із іноземних розвідок поінформувала спецслужби ФРН, що пожежа була результатом російського саботажу. Зарубіжні розвідники мають конкретні докази причетності Росії. 

Берлін нині вивчає надану іноземною розвідку інформацію. Водночас незрозуміло, чому було обрано саме металургійний, а не військовий завод. ЗМІ припускає, що метою саботажу була саме столиця Німеччини.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp

korrespondent.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Еліна Світоліна показала затишну прогулянку з 3-річною дочкою у Швейцарії. Фото 4 мая 2026

Тенісистка Еліна Світоліна потішила фото зі своєю 3-річною дочкою та їхнім дозвіллям у Швейцарії. Зірка з дитиною погуляла набережною, пограла в гольф та попозувала у стильних луках

Раміна на кумедних відео показалася у карколомних позах під час пілатесу і йоги 4 мая 2026

Блогерка Раміна зібрала креативні відео зі своїх тренувань і підписала їх так, ніби вони для умовного кавалера

Представили нового робота KAI: він вміє навіть просувати нитку в голку 4 мая 2026

Представили нового робота KAI: він вміє навіть просувати нитку в голку

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше