20 февраля 2024
У Києві правоохоронці оперативно затримали раніше судимого чоловіка, який може бути причетний до грабежу. Зловмисник вихопив у літньої жінки сумку із грошима та особистими речами.
Про це повідомили в пресслужбі столичної поліції. Зловмиснику загрожує до 10 років позбавлення волі.
Як розповіли правоохоронці, до них надійшло повідомлення від 74-річної місцевої мешканки про те, що у Святошинському районі столиці невідомий вихопив у неї сумку з грошима та особистими речами, а потім втік.
"Оперативники ретельно відпрацювали прилеглу територію та протягом двох годин виявили та затримали зловмисника, ним виявився раніше судимий 38-річний уродженець Донецької області", – уточнили в поліції.
За фактом грабежу, вчиненого в умовах воєнного стану, відкрито кримінальне провадження, а затриманому повідомили про підозру. Суд обрав йому запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.
Нагадаємо, у Київській області правоохоронці викрили організовану злочинну групу. Зловмисники "спеціалізувались" на вимаганні, розбійних нападах та викраденнях людей.
Як повідомляв OBOZ.UA, у Києві затримали трьох чоловіків, які у Дніпровському районі побили перехожого до непритомності та пограбували його. Щоб знайти нападників, правоохоронцям знадобилось менше доби.
Лише перевірена інформація у нас в Telegram-каналі OBOZ.UA та у Viber. Не ведіться на фейки!
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Французьку АЕС зупинили через навалу медуз 13 августа 2025
Фільтри насосних станцій для системи охолодження реакторів набилися скупченням медуз із Північного моря.
На Харківщині оновили обласну лікарню та почали будувати підземний медкорпус 12 августа 2025
Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко під час робочої поїздки на Харківщину разом із прем’єр-міністром Юлією Свириденко відвідав Харківську обласну...
Двері підвалу вибило, на подвірʼї руїни: Маргарита Січкар показала, на що перетворився її будинок після влучання "Шахеда" 12 августа 2025
Двері підвалу вибило, на подвірʼї руїни: Маргарита Січкар показала, на що перетворився її будинок після влучання "Шахеда" Сім'я у ту ніч прокинулася від потужного вибуху