19 июля 2024

У Києві правоохоронці оперативно затримали раніше судимого іноземця, який пограбував жінку у Солом’янському районі. Зловмисник на зупинці громадського транспорту зірвав з шиї потерпілої золотий ланцюжок та втік.
Про це повідомили в пресслужбі столичної поліції. Підозрюваному загрожує до 10 років позбавлення волі.
Як розповіли правоохоронці, до них звернулась 55-річна мешканка Києва із заявою про пограбування. За її словами, у Солом’янському районі на зупинці громадського транспорту до неї підійшов невідомий зірвав з її шиї золотий ланцюжок, потім втік.
"На місці події, поліцейські поспілкувавшись із заявницею отримали прикмети нападника й напрямок його руху. Впродовж тридцяти хвилин поліцейські розшукали та затримали зловмисника. Ним виявився неодноразово судимий за вчинення аналогічних злочинів 44-річний іноземець", – уточнили в пресслужбі.

За фактом грабежу, вчиненого в умовах воєнного стану, відкрито кримінальне провадження, а затриманому повідомили про підозру.
Як повідомляв OBOZ.UA, у Києві суд виніс вирок двом зловмисникам, які напали на чоловіка із ножем та намагались відібрати його автомобіль Mercedes-Benz. У подальшому нападники збирались продати елітну машину.
Лише перевірена інформація у нас в Telegram-каналі OBOZ.UA та у Viber. Не ведіться на фейки!
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
На Київщині російський дрон атакував підприємство "Яготинське для дітей": є загиблі та постраждалі 6 июня 2026
На Київщині російський дрон атакував підприємство "Яготинське для дітей": є загиблі та постраждалі. Фото Мешканців регіону закликали не ігнорувати повітряну тривогу
У Вірменії роздають повістки на військові збори, прибувшим з РФ на вибори 5 июня 2026
Громадяни Вірменії, які прибувають з Росії, будуть призвані на 25-денні навчальні збори, а хто відмовиться, буде притягнутий до кримінальної відповідальності.
Путін пригрозив ударами Орєшніком по міській забудові в Україні 5 июня 2026
Російський диктатор розповів про два удари Орєшніком по Україні, які "не були бойовим застосуванням зброї".