10 декабря 2024

Популярна акторка Олена Лавренюк ("Кава з кардамоном", "Dzidzio Контрабас", "11 дітей з Моршина", "Гірська жінка: на війні") вперше розповіла, що студенткою проходила кастинг до гурту "ВІА Гра" та була шокована пропозицією, яку отримала від менеджменту колективу.
Про це акторка розповіла в інтерв’ю OBOZ.UA. Олена Лавренюк згадує, що спочатку її фото показали Костянтину Меладзе, а потім призначили зустріч в Києві, яка чомусь відбулася не в офісі компанії, а в автомобілі.
"Ніколи ще публічно про це не розповідала, – каже Олена Лавренюк. – Справа в тому, що моя мама – власниця невеликого готелю та ресторану біля Львова. І туди часто селили артистичні колективи. А мама, оскільки дуже мною пишалася, розвішувала всюди мої фотографії. І мене побачив один з менеджерів "ВІА Гри". Вони якраз шукали в гурт третю вокалістку, це було, як мені зараз згадується, після того, як вийшла пісня "Попытка номер пять". Цей менеджер взяв мої світлини, показав Костянтину Меладзе. І мене запросили на кастинг до Києва".

"Я приїхала. Зустріч чомусь відбувалася в машині, – продовжує акторка. – Мене запитали, чи вмію танцювати та співати. Відповіла, що так. Потім ще були запитання про те, де навчаюся. І все. Ввечері в мене був потяг назад додому. Але менеджер натякнув, що мені треба залишитись. І запитав – завуальовано, однак все було зрозуміло: чи не хочу я піти з ними в сауну? Я категорично відмовилася і помчала на вокзал".
Раніше співачка СолоХа зізнавалася в інтерв’ю OBOZ.UA, що теж пробувалася солісткою в гурт. І була шокована пропозицією Дмитра Костюка, одного з продюсерів колективу: "Це був один із кастингів – раз на рік чи раз на пів року робили відбір дівчат. Як правило, хочеш вдало вийти заміж – йди у "ВІА Гру". У мене тоді запитували, чи готова я буду працювати не на сценах, а десь а-ля в сауні. І чи готова я приймати увагу чоловіків. Тобто це було прямим текстом, завуальовано на дуже конкретно поставлені запитання. Мені було 18-19 років. Що я могла сказати, якщо я тільки жінкою стала в 18? Для мене – один чоловік і на все життя. Такі думки тоді мала".
А перша солістка "ВІА Гри" Альона Вінницька розповіла в інтерв’ю OBOZ.UA, як Костянтин Меладзе мстився їй через те, що пішла з гурту: "Він завжди дуже боявся, щоб у когось із тих, хто йшов, щось вийшло у вільному плаванні. Хотів показати, що ми без нього ніхто. До речі, ми це обіграли в пісні "Ляльки". Саме про нього там. І звісно, він знає про це".
Повне інтерв’ю з Оленою Лавренюк читайте тут.
Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Не ведіться на фейки!
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Зеленський передав Трампу ключку для гри у гольф від українського воїна 19 августа 2025
Глава Білого дому прийняв подарунок та у відповідь подарував українському президенту символічні ключі від Білого дому.
ДіКапріо в товаристві молодої пасії засвітився під час відпочинку на яхті. Фото 19 августа 2025
Американський актор Леонардо ДіКапріо та італійська модель Вітторія Черетті, які разом уже близько двох років, проводять час на яхті коло іспанського острова Форментера.
Apple відмовляється від iPhone 18 і готує більш незвичайну новинку 19 августа 2025
Apple відмовляється від iPhone 18 і готує більш незвичайну новинку