12 октября 2022

У Київській області з 10 жовтня посилили патрулювання вулиць у темний час доби. Відтепер на вулицях буде більше поліцейських увечері та вночі.
Про це у своєму Telegram-каналі повідомив начальник Головного управління Національної поліції в Київській області Андрій Нєбитов. Він пояснив, що такі заходи пов'язані з тим що місцеві органи влади та енергокомпанії будуть економити електрику, аби знизити навантаження на мережі.
"Ми розуміємо, що в темний час доби треба допомогти нашим громадянам безпечно дійти додому, щоб щодо них не було скоєно злочину або адміністративного правопорушення", – написав Нєбитов.
Він розповів виданню "Київщина 24\7", що кожен поліцейський наряд матиме додаткові прибори освітлення та інші технічні засоби, які дозволять правоохоронцям бути енергонезалежними під час несення служби.
Також поліцейським надають медичні препарати та все необхідне для надання першої домедичної допомоги, зокрема турнікети для зупинки крові. Так вони зможуть ефективно діяти у разі, якщо поруч із ними буде постраждалий.
"Те ж стосується і наших поліцейських підрозділів. Буде вжито всі заходи для забезпечення енергонезалежності, щоб поліція могла ефективно працювати 24/7, не залежала від тих критичних обставин, які можуть трапитися або трапилися раніше на території нашого обслуговування", – додав начальник ГУ НП в Київській області.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Княгиня Шарлін у стильному монохромі з контрастною окантовкою навідалася на ювелірний ярмарок. Фото 14 ноября 2025
Княгиня Монако Шарлін 13-го листопада відвідала ярмарок ювелірних виробів "Joya" у виставковому центрі в Монте-Карло.
Сини Джамали і Монатіків вбралися в форму збірної України з футболу 14 ноября 2025
Співачка Джамала та мультиартист Monatik, у чиїх сім'ях росте по трійко хлопців, 13-го листопада, в день футбольного матчу збірної України проти Франції мали у своїх хатах високу концентрація фанатського вайбу.
За запитом США у Таїланді затримали російського хакера 14 ноября 2025
Наразі російська сторона домагається надання консульського доступу до затриманого.