12 мая 2023

Правоохоронці Київської області внесли до бази "Воєнний злочинець" 5,6 тисячі російських окупантів. Загалом вона налічує понад більше 200 тисяч військових країни-терориста РФ.
Про це повідомив очільник поліції Київщини Андрій Нєбитов, передає "Укрінформ". Усі зловмисники будуть притягнені до відповідальності.
"Наразі у процесуальному порядку поліцейські Київської області встановили 21 військовослужбовця армії рф, які притягаються до кримінальної відповідальності. У Нацполіції створена підсистема "Воєнний злочинець", куди всі підрозділи вносять дані щодо російських військовослужбовців, які перебували на території України і вчиняли тут злочини. Тільки поліція Київської області внесла в цю базу понад 5,6 тисячі осіб", – зазначив Нєбитов.
Генерал поліції уточнив, що загалом ця база вже налічує більше 200 тисяч росіян, які причетні до воєнних злочинів на території України
"Я впевнений, що поступово буде напрацьовано дуже багато матеріалу, і всі виконавці після перемоги обов’язково будуть притягнені до відповідальності, скільки б на це не знадобилося часу", – підкреслив Нєбитов.
Як повідомляв OBOZREVATEL, у Сумській області судді винесли вирок про позбавлення волі двом військовим ЗС РФ, які під час окупації обстріляли з танка лікарню в Тростянці.
Лише перевірена інформація у нас в Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Какие ошибки чаще всего допускают при поиске жилья в Киеве 27 июля 2026
Основные ошибки при аренде жилья в Киеве: предоплата до осмотра, отказ от проверки документов и договора, неудобная локация и скрытые дефекты
Чому вага з віком різко збільшується: результати дослідження 27 июля 2026
Метаболізм – процес, який визначає швидкість спалювання калорій, змінюється протягом життя. Заведено вважати, що його…
Чого слід уникати на голодний шлунок пояснила дієтологиня 27 июля 2026
Деякі звички можуть негативно вплинути на самопочуття. Наприклад, багато хто любить починати ранок з чашки…