Польща планує модернізувати всі свої літаки F-16

2 мая 2025

Польща модернізує всі свої американські винищувачі F-16. На оновлення інвестують 7,3 млрд доларів. Про це повідомлять місцеві ЗМІ з посиланням на Міноборони Польщі.

Програма реалізується напередодні запланованих поставок Вашингтоном Варшаві великої партії ракет AMRAAM класу "повітря-повітря" в останній версії AIM-120D-3 з дальністю польоту до 180 км і стійкою до перешкод системою наведення. Носіями таких ракет можуть бути F-16, тому й необхідна їхня модернізція. 

Польща має 48 літаків F-16, розміщених на базах в Кшесінах під Познанню та в Ласці під Лодзю. З наступного року їх планується модернізувати.

"Наступною машиною, адаптованою для використання цієї зброї, стане F-35 Lighting 2. Перші такі літаки прибудуть до Ласку наступного року. До 2030 року їх буде 32", - ідеться в повідомленні.

Нагадаємо, що раніше в Польщі заявили, що Сполучені Штати Америки продовжують надавати військову допомогу Україні, попри виведення американського контингенту з хаба Жешув-Ясенка, через який відбуваються поставки

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp

korrespondent.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

В Італії через ДТП загинув хлопчик з України 23 августа 2025

Дитина та її мати мали статус захисту від війни й проживали разом з іншими українцями в колишньому будинку священика.

У Європі почнуть випускати дахи з бездротовою підтримкою для електромобілів 23 августа 2025

У Європі почнуть випускати дахи з бездротовою підтримкою для електромобілів

Євросоюз виключив участь Росії в гарантіях Україні 23 августа 2025

Зараз дуже чітко видно, що Росія насправді не бажає сідати за цей стіл переговорів, підкреслила очільниця дипломатії ЄС Кая Каллас.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше