Польща закрила небо для літака зі словацькою делегацією, що летіла в РФ

13 января 2025

Влада Польщі не дозволила пролетіти через свій авіапростір літаку з делегацією словацьких парламентаріїв, які летили в Москву, домовлятися про газ. Про це у неділю, 12 січня, повідомило TASR.

В результаті літак був змушений летіти до Росії через повітряний простір Чехії та Німеччини.

"Мені незрозуміла позиція Польщі, але сприймаю її як реальність", - сказав заступник спікера парламенту Словаччини Андрій Данко, який також був на борту.

Очікується, що в Росії словацька делегація зустрінеться з депутатами Держдуми та деякими членами уряду. До порядку денного переговорів, за словами керівника делегації, мають увійти, зокрема, питання постачання природного газу до Словаччини та війни в Україні.

Раніше прем'єр Словаччини звинуватив Київ у завданні шкоди Братиславі через припинення транзиту російського газу. Тоді як припинення транзиту російського газу українською газотранспортною системою (ГТС) не вплинуло ні на енергетичну безпеку країн Європи, ні на споживчі ціни на ринку, про що заявили в Єврокомісії. 

Фіцо: "Шантаж і жебрацтво" Зеленського має припинитися

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp

korrespondent.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Другий випадок за місяць: у Башкортостані загорілася нафтобаза 27 мая 2026

Це вже не перший подібний інцидент у регіоні за останній час. Раніше стався вибух на стратегічному нафтовому об'єкті.

Притула з нагоди 5-річчя доньки привітав людство і показав кумедне фото 26 мая 2026

Волонтер та багатодітний тато привітав доньку і все людство з днем її народження. Як виглядає Стефанія, якій виповнилося 5 років

Президент Ірану підписав указ про відновлення підключення країни до інтернету після майже трьох місяців блокування 26 мая 2026

Президент Ірану Масуд Пезешкіан видав розпорядження про відновлення доступу до інтернету, який був заблокований у країні протягом 87 днів, пише агентство Reuters, посилаючись на іранські державні ЗМІ.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Онлайн кінотеатр 5.0
Онлайн кінотеатр

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше