2 ноября 2022

Українська співачка Оля Полякова напередодні дебютувала на грузинському проєкті "Танці з зірками". Зірка виступила зі щемливим танцем разом з партнером – українським танцюристом Максимом Єжовим.
Артистка до останнього тримала в таємниці свій задум, хоч за кілька днів до ефіру ЗМІ розсекретили її наміри. Про це виконавиця повідомила в Instagram (щоб подивитися фото, доскрольте до кінця сторінки).
"Друзі, нарешті я можу поділитися з вами чудовою новиною. Вже третій тиждень поспіль, я готуюся в залі до непритомності, аби знову вийти на паркет, як інтернаціональний учасник грузинських "Танців з зірками", – поділилася знаменитість.

Її участь несе в собі благодійний характер. Кожен свій ефір артистка присвячуватиме благодійним проєктам та розповідатиме про війну в Україні.
Перший її виступ під емоційну композицію "Океана Ельзи" – "Обійми" був присвяченим воїнам ЗСУ та їхнім коханим. Максим Єжов вийшов на паркет у формі, а його партнерка – у білій сукні з червоною вишивкою. Пара станцювала вальс.

Оля Полякова подякувала грузинському народу за підтримку та гостинність, а також закликала донатити.
"Дякую за можливість виступити, розказати та показати життя українців сьогодні! Також дякую всьому грузинському народу за велику підтримку, яка так потрібна у наш час", – написала вона.
До речі, Полякова цього року стала не єдиною українською зіркою, яка танцюватиме за кордоном. Співачка Джамала вже вибула з польських "Танців", де збирала гроші для українців у прямому ефірі.
Утім, напередодні стало відомо, що українка все ж повернеться в шоу, щоб виступити в фіналі. Детальніше про це – читайте в матеріалі.
Раніше OBOZREVATEL писав про перший ефір Джамали в "Танцях з зірками". Тоді співачка та Яцек Єшке танцювали зворушливий вальс серед жовтих соняшників, які розмістили на сцені, а також показували на екранах.
Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
РФ створила власні війська безпілотних систем 13 ноября 2025
Вже призначено начальника військ безпілотних систем, сформовано штатні полки та інші підрозділи.
Фахівці відповіли що таке панічна атака і як її пережити 12 ноября 2025
Раптом — серце починає стукати так, ніби ви біжите, хоча стоїте на місці. Дихання стає поверхневим, з'являється холодний піт, і свідомість охоплює відчуття неминучої біди. Для багатьох жителів України, особливо в нинішній час тривог — з ракетними ударами, перебоями з електрикою та опаленням — такі стани стають особливо лякаючими.
СБУ затримала агента РФ, який робив фотопастки біля аеродромів 12 ноября 2025
"Полював" на бойову авіацію: СБУ затримала агента РФ, який робив фотопастки біля аеродромів. Фото Завербованого Росією шпигуна силовики СБУ спіймали "на гарячому".