Помер зірка шоу "Хата на тата" Сергій Бондар, якого називали "сільським султаном"

1 июня 2026

Помер учасник популярного українського реаліті-шоу "Хата на тата" Сергій Бондар, який став відомим глядачам завдяки образу "сільського султана" та любові до турецьких серіалів. 58-річного чоловіка не стало 18 травня.

Про смерть Сергія Бондаря повідомив його син у TikTok, а також звернувся до прихильників із проханням не ставити родині болючих запитань. Причину смерті родина не розголошує.

"Думав записувати це відео чи ні, але ви повинні знати. Мого батька Бондаря Сергія Григоровича більше немає – він помер 18 травня 2026 року. Тому хочу попросити – коли побачите мене, брата або матір, не питайте нічого за проєкт і батька, тому що дуже тяжко", – сказав він.

Син телезірки попросив користувачів соцмереж із розумінням поставитися до горя родини та не розпитувати його близьких про обставини смерті батька чи участь Сергія Бондаря у телепроєкті.

Нагадаємо, Сергій Бондар проживав у селі Ксаверівка на Київщині та став відомим після участі в реаліті-шоу "Хата на тата". Разом із дружиною Світланою він виховував двох синів і займався великим домашнім господарством.

Під час участі у програмі чоловік заявляв, що більшість хатніх обов'язків має виконувати жінка, тоді як сам полюбляв відпочивати перед телевізором. Фаворитом глядачів "Хата на тата" він став, перш за все, через захоплення турецькими серіалами, через що і отримав прізвисько "сільський султан".

Раніше OBOZ.UA повідомляв про смерть відомої української блогерки Vikunciy. Вона мала багатотисячну аудиторію в соціальних мережах, із якою ділилася своїм розкішним життям.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Не ведіться на фейки!

obozrevatel.com

Хочеш дізнатися більше — читай відгуки

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Перший погляд на новий Galaxy Z Fold: смартфон помітили у співробітника Samsung 1 июня 2026

Перший погляд на новий Galaxy Z Fold: смартфон помітили у співробітника Samsung

Уперше в історії українці перемогли на найпрестижнішому конкурсі бальних танців у Блекпулі 1 июня 2026

Уперше в історії українці перемогли на найпрестижнішому конкурсі бальних танців у Блекпулі Цьогорічний фестиваль став ювілейним

Таємниці останньої ночі Мерилін Монро: який натяк на самогубство вона лишила незадовго до смерті і чому у цьому звинувачували президента США 1 июня 2026

Таємниці останньої ночі Мерилін Монро: який натяк на самогубство вона лишила незадовго до смерті і чому у цьому звинувачували президента США Деякі дослідники звертали увагу на суперечності в матеріалах справи

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше