На Київщині викрили військовослужбовця, який незаконно зберігав арсенал зброї (фото)

24 сентября 2023

На Київщині правоохоронці викрили військовослужбовця одного з територіальних центрів комплектування, який незаконно зберігав арсенал зброї та боєприпасів. У нього знайшли понад 6,5 тисяч набоїв, десятки гранат, автомати та інше військове обладнання.

Про це повідомили в офіційному Telegram-каналі Київської обласної прокуратури. Чоловіку повідомили про підозру за фактом незаконного поводження зі зброєю та боєприпасами (ч. 1 ст. 263 Кримінального кодексу України).

Повідомляється, що правоохоронці провели 22 обшуки в житлових приміщеннях, господарських спорудах та автомобілях. В результаті було вилучено різні види зброї, зокрема, автомати, магазини до автоматичної зброї, револьвер, нарізну та гладку мисливську зброю, а також понад 6500 набоїв різного калібру, 35 гранат, запали, міну, тротилову шашку, ножі, протитанкову керовану ракету, тепловізор та інше військове обладнання.

Фігуранта затримали, однак на час розслідування у суді йому призначили запобіжний захід у вигляді домашнього арешту в нічний час. Наразі прокуратура готує апеляційну скаргу на це рішення.

Також правоохоронці ведуть розслідування щодо визначення джерела походження такої кількості зброї, а також всіх осіб, які мають стосунок до цього злочину.

Дії з розкриття виконувались спільно прокурорами, слідчими, представниками управління міграційної поліції та оперативними працівниками служби кримінального розшуку Головного управління Національної поліції в Київській області. Попереднє розслідування ще не завершено.





Як повідомляв OBOZREVATEL, на Волині співробітники Служби безпеки України затримали двох митників, які вимагали хабарі за "нестворення штучних перешкод" при ввезенні іноземної продукції в Україну.

Також раніше у Київській області правоохоронці викрили зловмисників, які збували в мережі дані про вищих чиновників, військовослужбовців і правоохоронців. Інформацію вони отримували із закритих державних баз.

Лише перевірена інформація в нас у Telegram-каналі Obozrevatel та Viber. Не ведіться на фейки!

obozrevatel.com

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Медики вияснили, що хантавірус в Україні не передається між людьми 29 июля 2026

Хантавірусна інфекція не є новою для України та продовжує фіксуватися на території країни. Водночас штам, який поширений в Україні, не передається від людини до людини. Лікарі закликають не ігнорувати симптоми та вчасно звертатися по медичну допомогу.

Анна Сагайдачна показала, як проводить літній відпочинок у Карпатах разом з трьома дітьми 29 июля 2026

В Instagram багатодітна матуся закарбувала сонячні миті з їхнього відпочинку в Яремче.

Важливість контролю витрати пального для бізнесу і не тільки 29 июля 2026

Пальне є однією з найбільших статей витрат для підприємств, діяльність яких пов'язана з використанням транспорту. Тому контроль палива перестав бути лише способом обліку – сьогодні це ефективний інструмент оптимізації витрат

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше