Попов признал вину властей в транспортном коллапсе

27 марта 2013

Київська влада визнала провину за транспортну халепу, коли столицю на дві доби паралізували величезні затори. Хто більше винен, з'ясовуватимуть цієї середи на нараді у міськадміністрації. А головною помилкою Олександр Попов вважає те, що фурам, попри сильний снігопад, у п'ятницю таки дозволили проїзд містом.

Зараз, за даними Київавтодору, у столиці вже розчистили більше половини вулиць. А до магазинів нібито відновили поставки хліба та інших харчів. Найголовніше завдання зараз - розчистити вулиці від величезних кучугур і вивезти сніг. Зараз над цим працюють 600 машин з комунального автопарку. Але влада готова залучити до прибирання приватні компанії за додаткові кошти. Щоб сніг встигли прибрати до того, як він почне танути.

Олександр Попов, голова Київської міської державної адміністрації:

- Нам потрібно максимально вивезти сніг, і це буде основне завдання протягом цих днів на п'яницю. У нас мінімум 250 одиниць техніки, ми повинні працювати.

У мерії продовжує засідати Міський штаб із ліквідації наслідків негоди. Там пообіцяли, що до кінця дня роботу громадського транспорту повністю відновлять - насамперед трамваїв і маршруток.

Хочешь узнать больше - читай отзывы

podrobnosti.ua

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Як уникнути шрамів на обличчі після рани 23 июня 2026

Для цього може допомогти ботокс.

Відставка Стармера: які наслідки для України 23 июня 2026

Стармер йде у відставку з посади лідера Лейбористської партії та відкриває шлях до боротьби за посаду прем'єр-міністра Британії.

Експерти розповіли про смертельну небезпеку татуювань для деяких груп людей 23 июня 2026

Експерти розповіли, кому не рекомендується робити татуювання, оскільки це небезпечно для здоров’я. Згідно з твердженням…

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Стандарт вікна 0.5
Стандарт вікна

Отзывов: 1

Морозов В. Ю. 5.0
Морозов В. Ю.

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше