13 декабря 2015
Через кілька років дії режиму вільної торгівлі з Євросоюзом українські товаровиробники повністю подолають негативні для себе наслідки закриття доступу на ринок Російської Федерації. В цьому запевнив президент України Петро Порошенко.
"Ми впроваджуємо поглиблену та всеохоплюючу зону вільної торгівлі. Впроваджуємо вже менше ніж через місяць, з 1 січня, незважаючи на сильну протидію і тиск Кремля", - нагадав він.
За словами глави держави, це відкриє нові перспективи для вітчизняної економіки.
"Я не сумніваюся: за кілька років ця угода компенсує всі ті втрати, які наша національна економіка, бюджет держави, соціальна сфера країни і гаманець кожного громадянина України понесли від агресивного закриття Росією свого ринку. Ми це подолаємо", - запевнив Порошенко.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
В ISW пояснили причини "ядерних" погроз Медведєва 3 августа 2025
Глава Кремля Володимир Путін регулярно використовує екс-президента для посилення радикальної риторики, зазначають експерти.
Трамп не виключив переговорів з РФ впродовж тижня 3 августа 2025
Американський лідер відповів за запитання журналіста про можливі переговори з господарем Кремля.
В ОАЕ масово закривають рахунки компаній з РФ 3 августа 2025
Блокують рахунки не тільки підсанкційним компаніям, а й тим, хто працює з контрагентами, що занесені в "чорні списки" США, Європейського Союзу і Великої Британії.