Порошенко відмітив значний прогрес у обороноздатності та пообіцяв гроші на нове озброєння

14 октября 2016

Президент Петро Порошенко констатував, що Україна на сьогодні досягла такого поступу у зміцненні обороноздатності, що може створювати професійне військо. Наступного року на закупівлю та ремонт озброєння для української армії, за його словами, планується витратити близько 11 млрд грн.

Про це президент України Петро Порошенко повідомив після церемонії складення урочистої клятви ліцеїстами Київського військового ліцею імені Івана Богуна сьогодні у Києві.

"Не все, що здатен виробити ВПК, ми можемо дозволити собі придбати. Тим не менше, наступного року на закупівлю та ремонт озброєнь плануємо витратити близько 11 млрд грн", – заявив глава держави.

"Важливою особливістю цього року став перехід комплектування Збройних сил України та інших силових структур на контрактну основу. Весною 2014-го в умовах фактичної відсутності армії на фронт пішли добровольчі батальйони. Згодом ставку було зроблено на часткову мобілізацію", – зауважив він.

"Тепер же ми досягли такого прогресу у зміцненні обороноздатності, коли можемо дозволити собі створювати професійне військо", – наголосив президент.

За його словами, лише цього року контракти підписали 57 тис. осіб.

"А із тих, хто вже відслужив і повернувся додому, створено оперативний резерв першої черги у складі майже 100 тис. військовослужбовців, і вже проведено вперше в історії нашої держави серйозні навчання за участю резервістів", – зазначив Порошенко.

Нагадаємо, Петро Порошенко впевнений, що російська агресія, яка все ще триває, та військова загроза зі Сходу очевидна на довгу історичну перспективу. І нам, за його переконанням, вже є чим зустріти непроханих гостей.

tsn.ua

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Junsun H552C: автомобильный Android-навигатор с двумя камерами 10 декабря 2016

Сетевые ретейлеры предлагают довольно любопытное автомобильное устройство под названием Junsun H552C, которое совмещает функциональность GPS-навигатора, видеорегистратора и камеры заднего вида.

Ford показал новое гоночное купе Mustang Shelby FP350S 10 декабря 2016

Спортивное подразделение Ford Performance представило новый трековый Mustang Shelby FP350S, предназначенный для гонок в кузовной серии Trans Am и соревнований, проводимых под эгидой клуба спортивных автомобилей Америки (SCCA).

В Киеве на карантин закрыли 10 школ – Старостенко 10 декабря 2016

В некоторых занятия отменили только в нескольких классах

+ Добавь комментарий
 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Шарашкина контора 0.5
Шарашкина контора

Отзывов: 1

https://toneto.net/a ddreview 0.5
https://toneto.net/a ddreview

Отзывов: 7

котел 0.1
котел

Отзывов: 1

Каталог отзывов

×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одежда / аксессуары
  • Работодатели
  • Другое