Порошенко відмітив значний прогрес у обороноздатності та пообіцяв гроші на нове озброєння

14 октября 2016

Президент Петро Порошенко констатував, що Україна на сьогодні досягла такого поступу у зміцненні обороноздатності, що може створювати професійне військо. Наступного року на закупівлю та ремонт озброєння для української армії, за його словами, планується витратити близько 11 млрд грн.

Про це президент України Петро Порошенко повідомив після церемонії складення урочистої клятви ліцеїстами Київського військового ліцею імені Івана Богуна сьогодні у Києві.

"Не все, що здатен виробити ВПК, ми можемо дозволити собі придбати. Тим не менше, наступного року на закупівлю та ремонт озброєнь плануємо витратити близько 11 млрд грн", – заявив глава держави.

"Важливою особливістю цього року став перехід комплектування Збройних сил України та інших силових структур на контрактну основу. Весною 2014-го в умовах фактичної відсутності армії на фронт пішли добровольчі батальйони. Згодом ставку було зроблено на часткову мобілізацію", – зауважив він.

"Тепер же ми досягли такого прогресу у зміцненні обороноздатності, коли можемо дозволити собі створювати професійне військо", – наголосив президент.

За його словами, лише цього року контракти підписали 57 тис. осіб.

"А із тих, хто вже відслужив і повернувся додому, створено оперативний резерв першої черги у складі майже 100 тис. військовослужбовців, і вже проведено вперше в історії нашої держави серйозні навчання за участю резервістів", – зазначив Порошенко.

Нагадаємо, Петро Порошенко впевнений, що російська агресія, яка все ще триває, та військова загроза зі Сходу очевидна на довгу історичну перспективу. І нам, за його переконанням, вже є чим зустріти непроханих гостей.

tsn.ua

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Toyota стала самой дорогой автомобильной маркой в мире 26 сентября 2017

Компания Interbrand составила список ста самых дорогих брендов в мире. В 2017 году список дополнила компания Ferrari. Стоимость итальянской марки, по расчетам экспертов, составляет 4,876 миллиарда долларов, что позволяет ей занять 88 место

Омоложение и лечение холодом: что такое криотерапия? 26 сентября 2017

Современная косметология и дерматология успешно использует холод для борьбы со старением и кожными болезнями. Улучшить обмен веществ, кровообращение...

Препарат украинской фармкомпании вышел на европейский рынок 25 сентября 2017

Препаратом для профилактики и лечения заболеваний предстательной железы украинского производства теперь смогут пользоваться в Австрии.

+ Добавь комментарий
 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Корм для кошек Aras 4.4
Корм для кошек Aras

Отзывов: 1

Каталог отзывов

×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одежда / аксессуары
  • Работодатели
  • Другое