7 ноября 2024

Співачка Наталя Могилевська поділилася кадрами з відпочинку у Карпатах. Виконавиця повезла своїх названих доньок – Софію та Мішель – в подорож до українського гірського курорту Буковель.
Зірка опублікувала ролик на своїй Instagram-сторінці, де можна побачити, як родина весело проводить час. Могилевська з доньками відвідують атракціони, зокрема тюбінг – спуск, де можна кататися на спеціальних надувних кріслах.
Утім співачка не стала показувати обличчя дівчат – на всіх кадрах знаменитість закривала доньок або ж знімала їх зі спини. Бажання артистки не розкривати зовнішність дітей для публіки не завадила підписникам помилуватися дружньою родиною:


Раніше OBOZ.UA писав про те, як учасниця "Міс Всесвіт" з України Аліна Пономаренко вбралася в вінтажний костюм з історією: його носила моя мама. Фото – дивіться тут.
Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Не ведіться на фейки!
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Пошкоджено будинки та авто: у поліції розповіли про наслідки російської атаки на Київщину 26 февраля 2026
Пошкоджено будинки та авто: у поліції розповіли про наслідки російської атаки на Київщину. Подробиці та фото Мешканців регіону закликали не ігнорувати повітряну тривогу
Стрілянина біля берегів Куби: судно під прапором США було цивільним 26 февраля 2026
Держсекретар Марко Рубіо виключив участь американських військових в інциденті зі стріляниною на кубинському узбережжі.
Анджеліна Джолі розкрила світу очі на війну в Україні та нагадала жахливу статистику 26 февраля 2026
Анджеліна Джолі розкрила світу очі на війну в Україні та нагадала жахливу статистику Акторка нагадала про звірства РФ