21 июня 2024

У Дарницькому районі Києва раніше судимий чоловік на паркані одного з навчальних закладів розвісив радянські прапорці та вимпели. За цим фактом відкрито кримінальне провадження.
Про це повідомили в пресслужбі столичної поліції. Зловмиснику загрожує до п’яти років позбавлення волі з конфіскацією майна або без такої.
"Під час моніторингу соціальних мереж правоохоронці виявили відеоролик, на якому група підлітків збирають з паркану гімназії у Дарницькому районі радянські прапорці та вимпели, який раніше залишили невідомі", – розповіли в пресслужбі.


Правоохоронці встановили, що до розповсюдження забороненої символіки може бути причетний 23-річний киянин, який раніше притягувався до кримінальної відповідальності за хуліганство. Наразі поліцейські проводять із ним першочергові слідчі дії.
За фактом виготовлення, поширення комуністичної символіки та пропаганда комуністичного режиму відкрито кримінальне провадження.

Як повідомляв OBOZ.UA, прикордонники на в'їзді до Києва виявили чергового прихильника "русского міра". У телефоні чоловіка знайшли листувався з окупантами та товаришами "днрівцями".
Лише перевірена інформація у нас в Telegram-каналі OBOZ.UA та у Viber. Не ведіться на фейки!
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Московський НПЗ зазнав істотних пошкоджень після атак БПЛА - ЗМІ 19 июня 2026
Внаслідок атаки було пошкоджено комбіновану установку переробки нафти Euro+, введену в експлуатацію у 2020 році в рамках програми модернізації заводу.
У Пентагоні визнали прогрес ЗСУ на фронті 19 июня 2026
Європа показала, що здатна зміцнити Україну і це момент, щоб рухатися вперед, зазначив Елбрідж Колбі.
Їжа, яку варто виключити зі свого раціону влітку 19 июня 2026
Зараз розберемося з тим, що влітку краще не вживати.