31 декабря 2024

Вранці у вівторок, 31 грудня, Росія знову атакувала Київщину за допомогою дронів-камікадзе та ракет. В області працювали сили ППО, проте через падіння уламків збитих об’єктів пошкоджено будинок, є постраждала.
Про це повідомили в пресслужбі Київської обласної військової адміністрації. Мешканців регіону закликали не ігнорувати повідомлення про небезпеку.
"Ворог не припиняє атаки на Київщину навіть напередодні Нового року. Цієї ночі та зранку область була атакована БпЛА та ракетами. У регіоні працювали сили ППО. Є збиті цілі", – йдеться в повідомленні.
У КОВА додали, що внаслідок падіння уламків збитих ворожих цілей пошкоджено приватний будинок в одному з населених пунктів області – у ньому вибито вікна, пошкоджено покрівлю. На жаль, постраждала жінка 1975 року народження. Медиками діагностована контузія та гостра реакція на стрес. Уся необхідна медична допомога надається.




Оперативні служби продовжують роботу з фіксації та ліквідації наслідків ворожої атаки.
Як повідомляв OBOZ.UA, в останню добу 2024 року країна-агресор влаштувала дронову та ракетну атаку на Україну, зокрема столичний регіон. Вранці 31 грудня після сигналу повітряної тривоги вибухи пролунали в Київській області та Києві, де уламки ворожої цілі впали на покрівлю приватної будівлі.
Лише перевірена інформація в нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та у Viber. Не ведіться на фейки!
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Трамп прокоментував нові переговори з Іраном 11 июля 2026
Іран ініціював новий раунд переговорів після закінчення режиму припинення вогню.
Названий кращий вітамін для боротьби з втомою 11 июля 2026
Багато хто бореться з нестачею енергії і втомою протягом дня за допомогою кави і енергетичних…
У Києві напали на знімальну групу: журналістів облили зеленкою 11 июля 2026
У Києві напали на знімальну групу: журналістів облили зеленкою