?После землетрясений в Японии образовалась многокилометровая трещина (видео)

20 апреля 2016

Воздушная видеосъемка показала, что после двух землетрясений на юге Японии на земле осталась многокилометровая трещина шириной до 3 метров. 

Во время землетрясений в Японии погибли десятки человек и сотни получили ранения.

Ранее сообщалось, что в результате двух землетрясений погибли, по меньшей мере 27 человек, несколько сотен получили различные травмы.

ukranews.com

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

В Китаї розробили натрієві батареї, яким не страшне нагрівання до 300°C 8 апреля 2026

Пожежній та вибуховій небезпеці сучасних тягових батарей китайські виробники приділяють найбільшу увагу, оскільки серійні типи тягових акумуляторів у більшості випадків продовжують використовувати рідкий електроліт, який при певних впливах здатний викликати хімічні реакції з неконтрольованим виділенням тепла. Китайським науковцям вдалося розробити батареї на основі натрію, які не сприяють поширенню вогню навіть при нагріванні до 300 °C.

Подвійна камера на 200 Мп і знімний об'єктив: чим здивує Find X9s Pro 7 апреля 2026

Подвійна камера на 200 Мп і знімний об'єктив: чим здивує Find X9s Pro

В Китаї вперше у світі випробували літак на водневому двигуні внутрішнього згоряння 7 апреля 2026

В минулу суботу в Китаї успішно відбувся перший у світі випробувальний політ літака з турбовинтовим двигуном мегаватного класу, що працює на водні. Авіація вносить серйозний внесок у вуглецевий слід людства, і перехід авіації на водень — це світле майбутнє земної цивілізації.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Профі Строй 5.0
Профі Строй

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше