20 января 2024
Схоже, в міністра закордонних справ Дмитра Кулеби та його дами серця Світлани Павелецької є спільне хобі: заняття спортом.
Декілька днів тому 42-річний держдіяч розсекретив, як йому вдалося знизити вагу, а тепер і 40-річна Світлана, відповідаючи на питання підписників у сторіс, зазначила, що тепер тренується чотири рази на тиждень.
"Поставила собі ще одну мету", - заінтригувала вона.

Світлана з Дмитром можуть кидати одне одному фітнес-виклики та влаштовувати тандем-тренування
Що ж до Дмитра, то днями, даючи інтерв'ю для YouTube-канала "Бомбардир", він чесно зізнався, що спорт - це ще не все.
"Сила волі плюс характер. Ні, насправді є дієтолог. Ті люди, які вам кажуть, що коли після 40, то тобі достатньо піти у спортзальчик, і все буде добре – вони вас намахують", - попередив Кулеба.

Міністр розкрив секрети свого схуднення
"Я сів на дієту, яка виключила певні продукти. Я пив курс ліків, які запускали метаболізм, і вітаміни, щоб заряджати "батарейки". І я пішов у спортзал. Тобто в комплексі ці три елементи дали (результат). Ще треба було суттєво знизити споживання алкоголю. Не те, щоб у мене зашкалювало споживання алкоголю, але навіть із того, що було, треба було суттєво знизити", - поділився він.
Нагадаємо, і Кулеба, і Павелецька розлучені та мають дітей від попередніх шлюбів. Чутки про роман із міністром співзасновниця видавництва #книголав підтвердила минулої весни, присвятивши йому пристрасний допис у Instagram.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Росія розганяє фейки про Україну на тлі подій на Близькому Сході 15 марта 2026
Росіяни створюють підроблені відео під брендами авторитетних міжнародних медіа для надання фейкам видимості достовірності.
Apple відсвяткує 50-річчя заходами «по всьому світу» 15 марта 2026
Компанія Apple оголосила про намір відсвяткувати своє майбутнє 50-річчя, організовуючи заходи «по всьому світу» протягом березня. «Кожен захід підкреслює людську креативність і винахідливість у дії та демонструє дивовижні речі, які люди можуть створювати, коли в їхніх руках опиняються відповідні продукти Apple», — йдеться в повідомленні компанії.
Трамп повторив обіцянку щодо супроводу танкерів в Ормузькій протоці 15 марта 2026
Американський лідер заявив, що це станеться "дуже скоро", однак не навів конкретних термінів, чи інших деталей.