Повені та зсуви забрали життя щонайменше 50 людей в Індії

23 августа 2022

В Індії внаслідок повеней та зсувів, спричинених сильними мусонними дощами, за останні три дні загинули щонайменше 50 людей. Про це у неділю, 21 серпня, повідомляє Reuters.
 
Зазначається, що дощі захлеснули сотні сіл, змітаючи будинки та залишаючи мешканців у скрутному становищі.
 
"Внаслідок сильних злив, що спричинили зсуви та повені в гімалайському штаті Хімачал-Прадеш за останні три дні загинули щонайменше 36 людей.
 
У сусідньому гірському штаті Уттаракханд четверо людей загинули і 13 зникли безвісти через безперервні дощі.
 

У східному штаті Одіша щонайменше шестеро людей загинули під час злив.
 
Влада району Рамгарх у східному штаті Джаркханд повідомила, що п'ять людей забрало водами річки Налкарі. Наразі знайдено чотири тіла", - йдеться у повідомленні.
 
Загалом повені в Індії торкнулися майже 800 тисяч людей. 120 тисяч людей вже евакуйовано із постраждалих районів.
 
Нагадаємо, у кількох селах у провінції Парван на сході Афганістану сталася повінь. Загинули щонайменше 17 людей. 

korrespondent.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

 

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

10-річна шахістка з Лондона встановила світовий рекорд 18 августа 2025

Бодхана Сіванандан стала наймолодшою гравчинею, яка перемогла гросмейстера, та здобула титул міжнародного майстра у віці 10 років і п’яти місяців.

Как выбрать настольную игру для всей семьи - чтобы было весело каждому 18 августа 2025

Найти настольную игру, которая одинаково понравится и детям, и взрослым, - задача не из простых

Німеччина відмовилася виплачувати компенсації колишнім колоніям 18 августа 2025

"Поняття компенсації в міжнародному праві виникає у випадку порушення міжнародного зобов'язання", нагадали в уряді.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

2й роддом 0.5
2й роддом

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше