29 ноября 2022

Правоохоронці викрили схему ввозу в Україну з інших країн підроблених ліків, зокрема для онкохворих, та компонентів до них поза митним контролем. Під час обшуків у Києві та столичній області в одного із зловмисників в морозильній камері знайшли 200 тисяч в іноземній валюті.
Про це повідомили в пресслужбі Національної поліції України. Правопорушникам загрожує до п’ятнадцяти років або довічне з конфіскацією майна.
"Слідчі встановили, що п’ятеро фігурантів, серед яких – громадяни України та іноземці, створили злочинну схему з ввезення фальсифікованих лікарських засобів та їх компонентів, у тому числі для лікування онкологічних захворювань. Продукцію ввозили з-за кордону, оминаючи митний контроль. Після пакування та наклеювання відповідних наліпок з QR-кодом фальсифіковані препарати реалізовували через кур’єрів та інтернет-мережу за заниженою вартістю. Розраховувалися за лікарські засоби готівкою в іноземній валюті", – розповіли в поліції.


Правоохоронці додали, що вартість фальсифікованого препарату, придбаного через мережу Інтернет у фігурантів, становила 750 доларів США. Тоді як оригінальний препарат в аптечній мережі коштував понад 70 тис. грн. При цьому покупці не звертали увагу, що QR-коди на препаратах не зчитуються. Відповідно вони не мали можливості перейти за посиланням на сайт виробника, що підтверджує підробку ліків.
Слідчі провели десять санкціонованих обшуків на території Києва та Київської. Було знайдено лікарські засоби з явними ознаками фальсифікації на загальну суму понад мільйон доларів США.


У морозильній камері одного з фігурантів поліцейські знайшли 200 тисяч в іноземній валюті. Також вилучена чорнова документація, яка свідчить про реалізацію лікарських засобів, комп’ютерна техніка та мобільні телефони.
За фактом фальсифікація лікарських засобів або обігу фальсифікованих лікарських засобів відкрито кримінальне провадження.
Як повідомляв OBOZREVATEL, на Київщині правоохоронці зупинили роботу підпільного цеху з виробництва фальсифікованого алкоголю. Під час обшуків було вилучено близько понад 4 тонни спиртовмісних рідин.
Лише перевірена інформація у нас в Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Вузол нафтопроводу Дружба уразили дрони СБУ - ЗМІ 24 февраля 2026
Шість вибухів пролунало під час атаки, після чого розпочалася масштабна пожежа, повідомляє джерело в СБУ.
Президента Литви виписали з лікарні після операції 24 февраля 2026
Науседа зазнав побутової травми вдома. Йому було проведено операцію через рвану рану лівого передпліччя.
Стало відомо, через що система ADDW найчастіше дратує власників авто 24 февраля 2026
Стало відомо, через що система ADDW найчастіше дратує власників авто