7 ноября 2024
Прем'єр-міністр Грузії Іраклій Кобахідзе привітав Дональда Трампа із "рішучою перемогою" на президентських виборах США. Про це він повідомив на платформі X у середу, 6 листопада.
"Я впевнений, що керівництво президента Трампа сприятиме миру в усьому світі та в нашому регіоні, а також забезпечить перезапуск американо-грузинських відносин", - наголосив він.
Трампа вже привітали президент України Володимир Зеленський, генеральний секретар НАТО Рютте, президент Франції Емманюель Макрон, канцлер Австрії Карл Нехаммер, прем'єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньяху, прем'єр-міністр Угорщини Віктор Орбан, президент Сербії Олександр Вучич, президент Сальвадора Найіб Букеле, президент Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн та президентка Молдови Майя Санду.
Як відомо, 5 листопада у США відбулися вибори президента. Американці також обирали повний склад Палати представників і третину Сенату. Крім того, в різних штатах відбулися місцеві вибори.
Підрахунок голосів ще триває, але Дональд Трамп уже заявив про свою перемогу на виборах. Станом на зараз йому не вистачає лише чотири голоси виборників для перемоги. У нього їх 266, а у Камали Гарріс - 219.
Також республіканці здобули більшість у Сенаті і зберегли перевагу у Палаті представників.
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Діти навчилися обходити перевірки віку онлайн, просто малюючи собі вуса 5 мая 2026
Кілька місяців тому британські влади відповідно до «Закону про безпеку в інтернеті» почали впроваджувати більш суворі вимоги до перевірки віку. Проте нещодавні дослідження показали, що це не допомагає в повній мірі захистити дітей від небезпечних матеріалів — в окремих випадках додаток можна обманути, підмалювавши собі вуса.
В Словаччині поставили ультиматум Фіцо щодо України 5 мая 2026
Словацькі політики-націоналісти вимагають у прем'єра гарантій, що той до кінця своєї каденції не підтримає вступ України в ЄС.
НАТО проведе військові навчання по всьому кордону Росії 5 мая 2026
До навчань залучено союзників із Великобританії, Німеччини, Данії, Іспанії, Канади, Латвії, Литви, Нідерландів, Польщі, Португалії, Румунії, США, України, Фінляндії, Франції, Чехії та Швеції.