7 сентября 2025
Прем'єр-міністр Канади Марк Карні заявив, що міжнародна спільнота повинна продовжувати чинити "максимальний тиск" на Москву. Про це повідомляє CBC.
За його словам, очільник Кремля Володимир Путін "ще не змирився з необхідністю миру".
"Путін є причиною цієї війни, він є причиною вбивств. Він не буде диктувати умови миру", - наголосив Карні.
Він додав, що тиск союзників на Росію включатиме введення нових санкцій, забезпечення озброєння українських військ і підтримку України "після припинення воєнних дій". Прем’єр Канади зазначив, що наступний раунд санкцій вже готується союзниками України.
Раніше Карні заявляв, що голова правлячого режиму Росії Володимир Путін боїться зустрічатися з президентом України Володимиром Зеленським для обговорення умов припинення війни.
Нагадаємо, глава уряду Канади не виключив присутності канадських військ в Україні у межах майбутніх гарантій безпеки для Києва.
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Полякова не витримала масового хейту через виступ у Юрмалі та огризнулася на українців 29 июля 2026
Полякова не витримала масового хейту через виступ у Юрмалі та огризнулася на українців "Дружба" з "хорошими росіянами" дала свої плоди
На півночі Німеччини вихор пошкодив близько 50 будинків 28 июля 2026
Наслідки негоди торкнулися також залізничного сполучення: на ділянці між Ітцехо та Ельмсхорном вітер повалив опору контактної мережі
Турецькі F-16 прибудуть до Естонії для захисту від безпілотників 28 июля 2026
Турецька військова авіація почне патрулювати повітряний простір над Латвією, Литвою та Естонією.