10 июля 2024
Прем'єр-міністр Нової Зеландії Крістофер Лаксон на саміті НАТО у Вашингтоні анонсував новий пакет підтримки для України, повідомив посол України в Австралії та Новій Зеландії Василь Мірошниченко.
Повідомляється, що Нова Зеландія планує надати Україні допомогу на 16 млн новозеландських доларів (еквівалентно 9,8 млн доларів США). Ця допомога міститиме військову й гуманітарну складову: 3,68 млн доларів на військову допомогу, 6,12 млн доларів - на гуманітарну.
Військова допомога передбачає виділення 2,45 млн доларів до "коаліції дронів" на чолі з Великою Британією й Латвією і 1,23 млн доларів на військові медичні потреби України.
Раніше повідомлялося, що українці в Новій Зеландії отримають дозвіл на постійне проживання.
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Стубб відмовився представляти ЄС у переговорах із Путіним 11 июня 2026
Президента Фінляндії вважали в Україні вдалим кандидатом для ведення перемовин з Кремлем завдяки його дипломатичному досвіду.
Infinix випустила смартфон з екраном 120 Гц і акумулятором на 5200 мА·год 11 июня 2026
Infinix випустила смартфон з екраном 120 Гц і акумулятором на 5200 мА·год
У США подаровану під парк землю продали під дата-центр за $10 млн 11 июня 2026
Фермер передав близько 35 гектарів громаді для створення парку, проте, влада вирішила згодом продати її під будівництво дата-центру.