Прем'єр Польщі звинуватив ФРН і Францію в "олігархії"

18 августа 2022

Німеччина та Франція керують Євросоюзом у стилі "олігархії". Про це йдеться у статті польського прем'єра Матеуша Моравецького для французької газети Le Monde, оприлюдненої у вівторок, 16 серпня.
 
За словами політика, згадані держави "ігнорують такі голоси, як Польща, яка давно попереджала про російський експансіонізм (розширення кордонів держави шляхом завоювань - ред.)".
 
"Повернення російського імперіалізму не повинно стати для нас несподіванкою... Європа опинилася у своєму нинішньому становищі не тому, що вона недостатньо інтегрована, а тому, що вона відмовилася почути правду", - написав Моравецький.
 

Він наголосив, що багато європейських лідерів дозволили російському президенту Володимиру Путіну "спокусити себе", і зараз вони "шоковані".
 
Нагадаємо, Польща розробляє механізм відмови у видачі віз росіянам. При цьому такі країни, як Німеччина, Франція та Нідерланди виступають проти запровадження аналогічної санкції на рівні ЄС.
 
Кулеба розповів, як Польща відреагувала на початок війни в Україні

korrespondent.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

 

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Європа звинуватила TikTok у тому, що його безкінечна стрічка викликає залежність 6 февраля 2026

Єврокомісія звинуватила платформу коротких відео TikTok у тому, що функції додатку викликають залежність, і це є порушенням місцевих норм щодо онлайн-контенту. Сервісу було наказано змінити дизайн додатку. Якщо ця вимога буде проігнорована, то платформі загрожує штраф у розмірі до 6 % від річного світового обороту компанії ByteDance, що володіє платформою.

На Київщині зіткнулись три мікроавтобуси: є загибла та постраждалі 6 февраля 2026

На Київщині зіткнулись три мікроавтобуси: є загибла та постраждалі. Подробиці ДТП та фото Усі обставини смертельної аварії встановлять правоохоронці

Цукерберг запропонував менше вивчати шкоду Instagram для дітей після скандального дослідження 6 февраля 2026

У вересні 2021 року стало відомо, що власні дослідження Meta (тоді Facebook) вказали на загрозу психічному здоров'ю дівчат-підлітків з боку соціальної мережі Instagram. Однак генеральний директор Марк Цукерберг вирішив змінювати не Instagram, а підхід компанії до проведення досліджень.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Layboard 5.0
Layboard

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше