Пренткович на Маврикії зазнімкувалась у бікіні з 2-місячною донею

20 мая 2025

Блогерка та багатодітна мати Таня Пренткович відправилася на сімейний відпочинок на Маврикій.

У своєму Instagram вона опублікувала теплі світлини, на яких у бікіні тримає 2-місячну донечку Єву. Також дитина з мамою полежали на шезлонгу під пальмами.

"Доця, тобі не дуже пощастило з батьками, які не вміють сидіти на місці, які в твої два місяці потягнули тебе на інший край світу, а ти так любила свій режим", — написала Таня під публікацією.

Пренткович зацілувала донечку

Фото instagram

Знаменитість похизувалася пласким животом після пологів

Маленька Єва вже побачила пальми

Багатодітна мама насолодилася відпочинком біля Індійського океану

Таня "зловила" посмішку Єви і зазначила, що створює красивих дітей

Пренткович з донечкою погрілися під сонечком

"Доця, тобі не пощастило з двома старшими братами, від любові яких тепер потрібно вижити, особливо від Адама. Він ну надто сильно тебе любить обіймати! Але знай, що ми так про тебе мріяли і зробимо все від нас можливе, щоб ти була найщасливішою", — додала блогерка

Нагадаємо, у Пренткович є двоє старших синів: 8-річний Іван від попередніх стосунків та 2,5-річний Адам від бойфренда, блогера Андрія Гонковського. А не так давно вона ділилася своїми принципами виховання нащадків.

Також блогерка розповідала, як пройшли пологи і пояснила чому назвала єдину дочку саме Євою. До речі, родина просто обожнює подорожувати.

tabloid.pravda.com.ua

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Компанії Китаю відкрито експортують Ірану й РФ деталі до "шахедів" - ЗМІ 6 мая 2026

Багато постачальників з КНР є невеликими фірмами: вони не бояться санкцій США та все частіше працюють відкрито.

Дружина 76-річного Річарда Гіра привітала його з 8-річчям шлюбу романтичними весільними фото 6 мая 2026

76-річний американський актор Річард Гір і його дружина, Алехандра Сільва відзначили 8-річчя шлюбу, з чим зірку привітала його кохана. Вона показала романтичні спогади з їхнього весілля

Страх перевороту: Путін боїться замаху 6 мая 2026

У 2026 році Путін жодного разу не відвідував військові об'єкти, хоча минулого року такі поїздки були регулярними.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Мedbook.org.ua 4.5
Мedbook.org.ua

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше