Президент Чехії відкидає скорочення підтримки України

27 февраля 2023

Президент Чехії, колишній генерал НАТО Петр Павел, не думає, що союзники свідомо можуть скоротити підтримку України на етапі, коли наблизиться перспектива повернення Криму - побоюючись радикальної ескалації з боку Кремля, повідомляє Європейська правда.

"Не думаю, що західні країни обговорюють варіант, який би передбачав скорочення підтримки через намір України звільнити Крим. Саме навпаки. Усі лідери використовують однакові аргументи, отже вони підтримують Україну у звільненні всієї території", - зазначив Петр Павел.

Він також зазначив, що союзникам варто готуватися підтримувати Україну в довгостроковій перспективі, незалежно від надій на її якнайшвидшу перемогу, і не виключати менш оптимістичних сценаріїв.

Нагадаємо, що президент Чехії виступив за ухвалення України у НАТО відразу після війни.

korrespondent.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Правильний сніданок: 5 продуктів, які заважають схудненню 25 июля 2026

Багато людей, які не можуть впоратися із зайвою вагою, не звертають належної уваги на сніданок…

Польща зробила США пропозицію щодо ракет Patriot 25 июля 2026

Варшава пропонує Вашингтону створити спільне з Києвом виробництво ракет до систем протиповітряної оборони Patriot.

Kospet представила нові смарт-годинники 24 июля 2026

Kospet представила нові смарт-годинники

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Гурай Виктория 5.0
Гурай Виктория

Отзывов: 1

Fesko 5.0
Fesko

Отзывов: 1

MAJESTIC MARVEL s.r.o.  
MAJESTIC MARVEL s.r.o.

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше