Президент Фінляндії заявив про найважчі 5% у мирних переговорах

23 декабря 2025

Президент Фінляндії Александр Стубб заявив, що мирна угода між Україною та Росією ближча, ніж будь-коли під час війни, але попереду залишились найважчі 5 відсотків. Про це повідомляє Fox News.

За його словами, спеціальні посланці президента Дональда Трампа, Джаред Кушнер та Стів Віткофф, протягом останніх кількох тижнів "працювали цілодобово", щоб зменшити розбіжності між двома сторонами.

Стубб вказав на єдність серед західних союзників після переговорів минулих вихідних у Берліні, посилаючись на два ключові висновки.

"Один полягав у тому, що Європа, Україна та Сполучені Штати були єдині в нашій рішучості досягти справедливого та тривалого миру. А другий – ідея гарантій безпеки для України. Отже, ми майже на місці, але найскладніші 5% ще залишилися", - зазначив він.

Стубб також припустив, що переговори можуть бути більш гнучкими за зачиненими дверима, назвавши контраст між публічними повідомленнями та приватними переговорами "досить типовим у дипломатії".

Він додав, що переговори активізувалися, і "баланс батога та пряника в переговорах працює".

"Російська економіка насправді не дуже добре справляється. У них нульове зростання. У них вичерпані резерви. У них високі процентні ставки та висока інфляція. І ситуація не покращується. Якщо РФ відхилить мирну угоду, узгоджену Україною, Європою та США, саме тоді настане час посилити санкції", - наголосив Стубб.

У США відбулися чергові етапи мирних переговорів. У п'ятницю відбулася зустріч з представниками України та Європи. Американську делегацію представляли спеціальні посланники Стів Віткофф і Джаред Кушнер, а також співробітник Білого дому Джош Груенбаум.

Перед цим відбулася зустріч американців з російськими представниками. 

Умєров озвучив результати переговорів у США

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp

korrespondent.net

Хочеш дізнатися більше — читай відгуки

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Китайська компанія Xpeng має намір налагодити масовий випуск літаючих автомобілів у 2027 році. 23 апреля 2026

Китайський виробник електромобілів Xpeng вже наступного року планує розпочати масове виробництво «літаючих» автомобілів, а людиноподібні роботи почнуть у великій кількості сходити з його конвеєра в IV кварталі поточного року. Про це повідомило агентство Reuters, посилаючись на президента компанії Брайана Гу.

ЗСУ уразили нафтові об'єкти у Самарі та Нижньогородській області РФ 23 апреля 2026

Йдеться про нафтопереробний завод у російській Самарі та атакували нафтоперекачувальну станцію Горький у Нижньогородській області РФ.

Apple готує прорив: 200-мегапіксельна камера в iPhone, але доведеться почекати 23 апреля 2026

Apple готує прорив: 200-мегапіксельна камера в iPhone, але доведеться почекати

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше