17 июня 2024
Президент Колумбії Густаво Петро раптово скасував візит у Швейцарію, де він мав взяти участь у Глобальному саміті миру. Про це у суботу, 15 червня, повідомив телеканал Blu Radio.
Як пояснив журналістам сам Петро, Саміт нібито "не зможе призвести до миру між Україною та Росією".
"Латинська Америка не хоче нових війн. Ми хочемо якнайшвидшого встановлення миру, припинення геноциду проти Палестинського народу, а також пошуку складних шляхів розв’язання війни між Україною та Росією", - заявив він.
Петро додав у соцмережі Х, що уряд Колумбії братиме участь у всіх зусиллях щодо побудови діалогу та миру між країною-агресором Росією та Україною.
Республіка Колумбія визнала незалежність України 27 травня 1992 року. Дипломатичні відносини між двома країнами встановлені 18 серпня 1992 року.
У Швейцарії відбувається Глобальний саміт миру, ініційований Україною. Росію на нього не запросили.
Китай не бере участі у Саміті миру в Швейцарії тому, що про це керівництво КНР попросив російський диктатор Володимир Путін.
Володимир Зеленський у межах Глобального Саміту миру у Швейцарії провів зустріч із президентом Аргентини Хав’єром Мілеєм.
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Продукти проти інсульту: 3 зміни в харчуванні, які знижують ризик 4 августа 2026
Інсульт небезпечний для життя і вимагає невідкладної медичної допомоги. Після інсульту вам може знадобитися операція…
У Києві в одному з хостелів конфлікт між мешканцями закінчився жорстоким вбивством 3 августа 2026
У Києві в одному з хостелів конфлікт між мешканцями закінчився жорстоким вбивством. Подробиці та фото Підозрюваному загрожує до 15 років позбавлення волі
Знайдений фрукт, який здатний уповільнити старіння 3 августа 2026
До недавнього часу втрата м’язової маси з віком не привертала уваги лікарів і вчених. Роль…