14 февраля 2025
Принц Гаррі поділився подробицями про непрості бесіди зі своїми дітьми, принцом Арчі та принцесою Лілібет, щодо причин участі військових в Іграх нескорених. Цей міжнародний турнір, заснований герцогом Сассекським у 2014 році, підтримує поранених, травмованих і хворих військовослужбовців та ветеранів з усього світу, зокрема й українців, якими він найбільше опікується.
В інтерв’ю People принц Гаррі зізнався, що його діти цікавляться історіями учасників та їхніми життєвими викликами. "Вони зачаровані", – розповів він. Однак пояснювати малечі, чому у когось немає кінцівок чи чому вони мають інакший вигляд, виявилося непростим завданням.
"Наші діти ще такі малі, але Арчі, особливо, ставить ці запитання. Як знає кожен батько, як тільки ви відчиняєте двері й ставите ці питання, або починаєте розмову, відкривається все більше і більше дверей", – зазначив Гаррі.
За його словами, 5-річний син вже питає про міни та походження травм військових, а це, як визнав герцог, "справжня скринька Пандори".
Принц Гаррі наголосив, що важливо пояснювати складні теми відповідно до віку дітей. Він прагне донести їм, що через спорт учасники Ігор нескорених отримують нові можливості та переосмислюють себе.
"Я сподіваюся, що мої діти також займатимуться спортом, тому що це дуже важливо для всіх нас", – додав він.
Після завершення змагань у Канаді принц з нетерпінням чекає, щоб розповісти Арчі та Лілібет про події турніру. "Після того, як ми повернулися з Дюссельдорфа (на Ігри нескорених 2023 року. – Ред.) півтора року тому, я сів і переглянув багато фотографій, які у мене були. Вони були зачаровані, коли побачили цих хлопців, як вони пересуваються по полю в кріслах колісних, грають у баскетбол, регбі на візках, волейбол сидячи, все, що завгодно", – зазначив герцог.
Герцог Сассекський, який особисто підтримав українську збірну під час Ігор нескорених, наголосив, що Ігри залишатимуться важливими, поки є потреба в їхньому проведенні. "Я хотів би, щоб вони стали непотрібними, але поки є ветерани, які потребують підтримки, ми будемо їх проводити", – підсумував принц Гаррі.
Варто зазначити, що герцог особливо підтримує українців. Так, на його куртці під час вручення нагород медалістам у зимових видах спорту (16 нагород отримали українці), помітили шеврон бригади "Рубіж" Національної гвардії України.
Раніше OBOZ.UA писав, що принц Гаррі отримав символічний подарунок від українців і розчулив мережу реакцією. Спортсмени вручили йому пакунок, у якому було худі з вишитим надписом "Воля". Принц Гаррі був задоволений подарунком й радо прийняв його. Ба більше, під час розмови з українцями він обійняв пакунок.
Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Не ведіться на фейки!
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Келлог прокоментував спецоперацію "Павутина" 6 июня 2025
Служба безпеки України провела велику операцію під назвою Павутина зі знищення російської бомбардувальної авіації. Відомо про ураження 40 літаків.
Що таке "файли Епштайна", в яких нібито фігурує Трамп: усі деталі однієї з найскандальніших справ у історії США За словами Ілона Маска, президент США навмисно приховує правду про справу
НАТО готує рекордні оборонні інвестиції 6 июня 2025
На саміту у Гаазі країни мають узгодити новий план інвестицій в оборону, який забезпечить достатньо ресурсів для стримування та захисту.