Принц Гаррі звинуватив свою родину у зраді та небажанні помиритися з ним та Меган Маркл

4 января 2023

Британський принц Гаррі, який кілька років тому зрікся королівських обов'язків та переїхав до США, зробив низку нових гучних заяв. Він звинуватив королівську сім'ю в тому, що вони не хочуть миритися з ним та його дружиною Меган Маркл, а також дорікнув у зраді.

На думку герцога, рідні не захищали скандальне подружжя так, як усіх інших членів родини. Про це стало відомо з анонсу нового інтерв'ю Гаррі для ITV на YouTube (щоб подивитися фото, доскрольте до кінця сторінки).

"Я хотів би повернути свого батька, я хотів би повернути свого брата", – сказав принц Гаррі після того, як в світ вийшла скандальна документалка "Гаррі та Меган" про закулісся королівського життя, а своєї черги чекають не менш провокаційні мемуари герцога "Запасний".

Молодший брати принца Вільяма заявив, що родина не хоче йти з подружжям на контакт, а до того, як пара зріклася королівських обов'язків, їх не захищали, як робили це з іншими скандальними членами сім'ї.

"Тому, коли останні шість років нам кажуть: "Ми не можемо зробити заяви, щоб захистити вас", але роблять це для інших членів сім'ї, настає момент, коли мовчання стає зрадою", – пояснив герцог Сассекський.

Він також додав, що сім'я виставляє молодшого сина "лиходієм" та не хоче примиритися з його рішенням жити з дружиною в Америці подалі від лондонського палацу. "Мені потрібна сім'я, а не установа", – сказав Гаррі.

Раніше OBOZREVATEL писав, що компанія Netflix презентувала трейлер до другої частини скандального документального серіалу про британських герцогів принца Гаррі та Меган Маркл. Там можна почути пряме звинувачення королівської родини з вуст принца Гаррі.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!

obozrevatel.com

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Королева Йорданії Ранія у ніжному максі з візерунками відсвяткувала День незалежності з чоловіком, дітьми та онучками. Фото 26 мая 2026

Королева Йорданії Ранія зібралася з чоловіком, дітьми та онучкам на урочистому святі. ЇЇ Величність попозувала в ошатній сукні ніжного кольору, а також показалася з близькими на теплих фото

Донька мільйонера Корогодського розповіла про нацистський скандал в елітній школі та бійку з учителькою 26 мая 2026

"Нас і дітей Ющенка евакуювала охорона". Донька мільйонера Корогодського розповіла про нацистський скандал в елітній школі та бійку з учителькою У скандал втрутився її батько-єврей

Польща попередила Росію про наслідки ударів по дипмісіях у Києві 26 мая 2026

Подібні кроки з боку РФ потягнуть за собою безпрецедентні міжнародно-правові та політичні наслідки, наголосило МЗС Польщі.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

TKALICH YEVHENII 4.9
TKALICH YEVHENII

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше