Британська акторка Емілія Кларк отримала почесну відзнаку в Віндзорському палаці

23 февраля 2024

21-го лютого британська акторка Емілія Кларк, разом зі своєю мамою Дженніфер Кларк, завітала до Віндзорського палацу, щоби прийняти Найвизначніші ордени Британської імперії з рук принца Вельського Вільяма.

Жінок нагородили за допомогу людям, що зазнали ушкоджень мозку, яка здійснюється завдяки заснованому Кларк благодійному фонду SameYou.

Емілія Кларк, а також її мама, стали лауреатками Ордену Британської імперії

Фото Getty Images

Повідомляючи про це у офіційному Instagram, сммники палацу не могли не згадати про роль Дейнеріс Таргарієн, яку Емілія зіграла в серіалі "Грі престолів". Допис із привітаннями нагородженим вони розпочали словами "Від Вестероса до Віндзора...".

Принц Вільям нагородив Дейнеріс Штормонароджену, матір драконів, королеву андалів та перших людей і так далі

Як відомо, на створення благодійного фонду Емілію та Дженніфер надихнув власний страшний досвід, пережитий актрисою. У 2011-му році життя дівчини мало не обірвалося через розрив аневризми. Емілія перенесла декілька складних операцій і тепер має титанові пластини в черепі.

Нагадаємо, принц Вільям і його дружина Кейт дивилися "Гру престолів" і навіть намагалися, під час зустрічі з одним із акторів, вивідати, що там буде далі.

tabloid.pravda.com.ua

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Екологічний аспект будівництва залізничних колій: виклики та рішення 10 апреля 2024

Чи замислювались ви коли-небудь над тим, що стоїть за будівництвом залізничних колій? Можливо, на перший погляд, це здається лише про процес укладання шляхів та встановлення сигналів

Коли необхідна консультація психолога? 9 апреля 2024

Знайти кваліфікованого психолога не так просто, проте фаховий досвідчений психолог допоможе вам вирішити складні ситуації та знайти з них оптимальний вихід

Где используются стропы грузоподъемные цепные? 5 апреля 2024

Стропы грузоподъемные цепные широко используются в различных отраслях промышленности и строительства благодаря своей прочности, надежности и универсальности

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Хесторія Україна 0.2
Хесторія Україна

Отзывов: 1

Каталог отзывов

×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше