Принц Йорданії з нагоди Дня матері показав королеву Ранію з онукою і невісткою. Фото

22 марта 2025

Наслідний принц Йорданії Хусейн бін Абдалла привітав свою маму, королеву Ранію та дружину, принцесу Раджву Аль-Хусейн з особливим святом.

Сьогодні, 21 березня, в Йорданії святкують День матері. З цієї нагоди принц звернувся до близьких йому жінок через Instagram.

На першому фото 30-річний Хусейн зображений разом із королевою Ранією та своєю донькою Іман. А другий кадр присвячений коханій наслідного принца.

Ранія поруч зі старшим сином та онукою, яку частенько показує у соціальних мережах

Фото Instagram

"Моя дорога мамо і любляча дружино, ваша присутність наповнює наше життя радістю, а ваша любов — справжній подарунок. З Днем матері", — написав принц.

На фото 30-річна Раджва Аль-Хусейн тримає на руках їхнього первістка. Дівчинка народилася 3-го серпня 2024-го

Нагадаємо, у короля Йорданії Абдалли II і королеви Ранії четверо нащадків. Окрім Хусейна вони також мають доньок Іман і Сальму та сина Хашима. До речі, 28-річна принцеса Іман минулого місяця народила свою першу дитину.

Днями Її Величність в елегантному луці провела іфтар у Мадабі.

tabloid.pravda.com.ua

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Україна отримає гроші від продажу Челсі - Стармер 18 декабря 2025

Якщо Роман Абрамович не перерахує мільрли на потреби України, то це буде зроблено через суд, попередив Кір Стармер.

Кремль зробив несподівану заяву щодо армій Європи 18 декабря 2025

У Москві відреагували на плани європеців сформувати сили захисту для забезпечення можливого перемир'я в Україні.

Іванна Онуфійчук привітала Казахстан із Днем незалежності та помилувалася сином у національних вбраннях 18 декабря 2025

Іванна Онуфійчук привітала Казахстан із Днем незалежності та помилувалася сином у національних вбраннях

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше