24 января 2024

У Києві у вівторок, 23 січня, небайдужі мешканці столиці влаштували толоку біля будинку та спорткомплексу в Солом’янському районі, пошкоджених внаслідок прильоту уламків збитої ракети. Українці зібралися для того, щоб допомогти прибрати локацію.
Про це повідомив кореспондент OBOZ.UA. На місці також працюють комунальники.
Після обіду, 23 січня, кияни зібрались для того, щоб прибрати на місці прильотів збитої російської ракети в Солом’янському районі, а саме біля житлового будинку та спорткомплексу "Локомотив".



Українці одразу почали розбирати сміття та складати його в контейнери, а також розвантажувати матеріали для того, щоб перекрити розбиті в багатоповерхівці вікна, поки їх не замінять на нові склопакети.



Загалом участь у толоці взяли близько 100 небайдужих мешканців столиці – не тільки дорослі, а й діти. Варто додати, що організатором збору активістів та прибирання стали місцевий паблік у соціальних мережах "Los Solomas. Київ" та ГО "Солом’янські котики".

Нагадаємо, у Києві у вівторок, 23 січня, внаслідок ракетної атаки було пошкоджено спортивний комплекс "Локомотив", у якому щодня тренувалось понад 500 дітей, а також дорослі. У даху будівлі утворився великий отвір та обвалились стіни.
Як повідомляв OBOZ.UA, країна-терорист РФ у вівторок, 23 січня, завдала ракетного удару по Києву. Внаслідок атаки у кількох районах столиці пошкоджено будівлі, серед постраждалих є діти.
Лише перевірена інформація в нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та у Viber. Не ведіться на фейки!
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
ЗМІ назвали дату зустрічі Трампа з лідеркою венесуельської опозиції 14 января 2026
Трамп відмовився підтримати Мачадо після операції США в Каракасі і захоплення Ніколаса Мадуро, заявивши, що їй буде важко керувати країною.
Ілон Маск заявив, що добиватиметься повної опіки над 1-річним сином: в чому причина 13 января 2026
Американський мільярдер Ілон Маск оголосив, що вимагатиме повної опіки над своїм сином від письменниці Ешлі Сент-Клер, 1-річним Ромулом.
Місячний туризм наближається до реальності — американський стартап відкрив бронювання номерів на Місяці від 250 000 доларів 13 января 2026
Молода компанія Galactic Resource Utilization Space (GRU Space) оголосила про початок прийому депозитів за бронювання готельних номерів на поверхні Місяця, пропонуючи потенційним клієнтам внести суми від $250 000 до $1 000 000 для участі в одній з перших місій на супутник. Проект обіцяють реалізувати протягом шести років з моменту запуску програми, заявляючи про прагнення зробити космічні подорожі доступними для любителів космосу.