26 апреля 2023

Перший півфінал Євробачення-2023 відбудеться вже 9 травня, а 13-го ми дізнаємося ім'я переможця у фіналі. Букмекери сформували свої прогнози та визначились із фаворитом, який помітно відірвався від інших учасників. На жаль, Україна здає позиції.
Спочатку наша країна була очевидним лідером. Дует TVORCHI, який представлятиме Україну цього року із потужною англомовною піснею Heart of Steel, зараз опустилися на третю позицію. Проте вся справа в коефіцієнті, який є досить низьким у порівнянні з першим і другим місцем. OBOZREVATEL пропонує ознайомитись з рейтингами аналітиків.
Так, на сайті Smarkets явним лідером є представниця Швеції Loreen, яка вже перемагала на пісенному конкурсі у 2012 році зі світовим хітом Euphoria. Цього року вона планує повторити свій успіх із треком Tattoo. Букмекери оцінюють її шанси на 55,56%.
Друге місце у Фінляндії. Представлятиме цю країну співак Käärijä з ритмічним треком Cha Cha Cha. Коефіцієнт від букмекерів – 17,54%.
І закриває трійку лідерів, як ми вже встигли зазначити, дует TVORCHI. Українці автоматично потраплять у фінал 13 травня на правах країни, що перемогла минулого року. На їхню перемогу ставлять 8,7%.
Далі список сформувався так:
4. La Zarra – Évidemment (Франція)
5. Blanca Paloma – Eaea (Іспанія)
6. Alessandra – Queen of Kings (Норвегія)
7. Noa Kirel – Unicorn (Ізраїль)
8. Teya & Salena – Who The Hell Is Edgar? (Австрія)
9. Marco Mengoni – Due vite (Італія)
10. Mae Muller – I Wrote A Song (Велика Британія)

Схожий рейтинг пропонує сайт Eurovisionworld. Місця розподілилися практично так само, відрізняються лише на кілька відсотків коефіцієнти.

Нагадаємо, раніше стало відомо, хто із зіркових українців виступить у фіналі Євробачення-2023. На сцені з'являться Тіна Кароль, Вєрка Сердючка та інші артисти минулорічних шоу. У цьому списку, як і у списку зірок, які відкриватимуть конкурс, немає переможниці 2004 року – Руслани. Тоді вона здобула перемогу завдяки своєму запальному хіту "Дикі танці" та привезла для України першу в її історії статуетку з престижного пісенного конкурсу. Артистка мовчати не стала. Розгорівся скандал.
Раніше OBOZREVATEL писав, під яким номером виступлять представники України 13 травня. Дізнатися деталі можна у нашому матеріалі.
Тільки перевірена інформація в нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
CRM для магазинов: универсальное решение для бизнеса 11 ноября 2025
Современный магазин - это не просто место покупок, а сеть процессов, людей и данных, которые ежедневно пересекаются. В ручном режиме все это держать под контролем почти невозможно. Именно для этого и нужна CRM для магазинов
Зета-Джонс у напівпрозорому готичному міні з'явилась на хіднику Netflix. Фото 11 ноября 2025
Американська акторка Кетрін Зета-Джонс продовжує брати участь у промо другого сезону серіалу "Венздей". Цього разу вона в компанії колег відвідала осінній показ від Netflix "Fysee: The Fall Edit Showcase" у Лос-Анджелесі.
КНР обмежить експорт рідкісноземів оборонним компаніям США - ЗМІ 11 ноября 2025
Метою нового плану Китаю є одночасно полегшити своїм компаніям постачання рідкоземів до США для використання у цивільних цілях.