14 ноября 2025

Актор "Кварталу 95" Юрій Ткач став об’єктом шквалу критики після своєї завуальованої реакції на масштабний корупційний скандал, у якому фігурує співвласник Студії, бізнесмен Тімур Міндіч. У коментарях під його дописом розгорілася справжня суперечка.
Частина підписників підтримала позицію артиста, інші ж дорікнули лицемірством і замовчуванням конкретних імен. У своєму Instagram Ткач написав:
"Котрий день поспіль просто шок! Повна зневіра і біль! Читаючи такі новини, під час війни, коли наша незалежність виборюється кров'ю та життями наших захисників та захисниць, довкола є виродки, що знищують все святе. В той час, коли люди об'єднуються, коли борються зі спільним ворогом, є ті, хто вставляють просто ніж в спину всьому українському народу! Хай кожен причетний буде покараний! Хай кожен відповість по заслугах!"

Попри емоційний тон і патріотичне звернення, публікація викликала неоднозначну реакцію. Багато користувачів звинуватили артиста в нещирості, адже він роками працював у тісному колі людей, наближених до фігурантів скандалу.

У коментарях під дописом з’явилися десятки гострих відгуків:

Напередодні, після хвилі критики та обшуків у межах "Операції Мідас", Студія "Квартал 95" уперше офіційно прокоментувала ситуацію. У заяві представники підкреслили, що події, пов’язані з бізнесменом Тимуром Міндічем, "не мають жодного стосунку до роботи студії, її контенту чи команди".

"Співвласник має юридичний зв’язок зі Студією, але не бере участі в її діяльності й не впливає на контент або рішення команди. "Квартал 95" – це не одна людина, а бренд і велика команда, яка існує вже понад 20 років і весь цей час займається виключно виробництвом аудіовізуального контенту. У різний час поруч із нами були різні люди – актори, продюсери, автори, спеціалісти з різних напрямів", – заявили представники Студії.
10 листопада детективи НАБУ провели обшуки у Тімура Міндіча, а також у міністра юстиції Германа Галущенка (раніше – міністра енергетики) та в офісах компанії "Енергоатом". За даними НАБУ, спільно із САП було викрито високорівневу злочинну організацію, яка впливала на роботу держпідприємства та вимагала від контрагентів "відкати" у розмірі 10–15% від вартості контрактів.
Розслідувачі оприлюднили серію аудіозаписів, на яких зафіксовані розмови про відмивання коштів, де фігурують імена Галущенка та, ймовірно, Міндіча. Усі учасники користувалися псевдонімами.

11 листопада НАБУ повідомило про підозри сімом особам, серед яких керівник злочинної організації (псевдонім "Карлсон" – Тімур Міндіч), колишній радник міністра енергетики ("Рокет"), виконавчий директор з безпеки "Енергоатому" ("Тенор") та четверо працівників бек-офісу, які займалися легалізацією коштів.
Раніше OBOZ.UA також повідомляв, що через дотичність (75% – частка у власності і фінансування) Тімура Міндіча до творчого об’єднання Stadium Family, проєкт довелося закрити. На сторінці компанії в Instagram зазначили, що всі їхні шоу, серед яких "Шпигун", "Мафія", "Розряд", "Батли" та "Stadium Night", призупиняють виробництво "на невизначений термін".
Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Не ведіться на фейки!
Хочеш дізнатися більше — читай відгуки
← Вернуться на предыдущую страницу
У Києві дозволили цілодобову роботу таксі 17 января 2026
У Києві дозволили цілодобову роботу таксі
Названо 5 зимових звичок, які шкодять здоров’ю 17 января 2026
Зима традиційно вважається сезоном, коли організм працює на межі можливостей. Холод, короткий день, вогкість, часті перепади температури та постійний стрес посилюють навантаження на імунітет і серце.
У Підмосков'ї горить великий хімзавод - OSINT 17 января 2026
Підприємство є важливою ланкою в ланцюгу виробництва вибухівки та обслуговування авіації окупантів.