Протести у Марокко переросли у криваві сутички

3 октября 2025

У Марокко загинули двоє людей після того, як поліція відкрила вогонь по натовпу, що намагався штурмувати відділок у місті Лклїаа поблизу Агадіра. Про це повідомляє France24.

За даними влади, нападники намагалися захопити зброю та боєприпаси. Поліцейські заявили, що використали табельну зброю у межах "самооборони". Окрім двох загиблих, кілька людей зазнали поранень. Нині розпочато судове розслідування.

Протести у Марокко тривають п’ятий день. Вони охопили міста Касабланку, Танжер, Тетуан тощо. Учасники вимагають боротьби з корупцією, реформ охорони здоров’я й освіти, а також закликають прем’єр-міністра Азіза Акханноуча піти у відставку.

Демонстрації організувала група Gen Z 212, створена на базі платформи Discord.

Міністерство внутрішніх справ повідомило, що під час протестів за кілька днів затримали понад 400 осіб, майже 300 зазнали поранень. Пошкоджено сотні автомобілів, урядові будівлі та банки. Частина протестів проходила мирно, однак у низці міст зафіксовано сутички, підпали та акти вандалізму.

Нагадаємо, жителі Стамбула вийшли на акцію протесту біля штаб-квартири опозиційної Республіканської народної партії (РНП) після усунення керівництва політичної організації від виконання обов'язків та передачі управління тимчасовій раді.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp

korrespondent.net

Хочеш дізнатися більше — читай відгуки

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Екс-"ВІА Гра" Єва Бушміна вляглася на заледенілий пірс та згадала своє дитинство без води на Луганщині 23 января 2026

Колишня учасниця гурту "ВІА Гра", якого вже не існує, Єва Бушміна згадала своє дитинство у місті Довжанськ (раніше Свердловськ) на Луганщині.

Вілл Сміт з дружиною вигуляли ефектний фемілі-лук на модний показ сина в Парижі. Фото 23 января 2026

Американський актор Вілл Сміт та його дружина, Джада Пінкетт-Сміт підтримали свого 27-річного сина Джейдена на його першому показі мод на посаді креативного директора чоловічої лінії Christian Louboutin.

У Молдові виявили російський дрон з вибухівкою 23 января 2026

МЗС Молдови назвало інцидент "грубим порушенням суверенітету" і засудило війну РФ проти України.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

ify.ua 5.0
ify.ua

Отзывов: 1

Орест 5.0
Орест

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше