24 ноября 2020
Поки світські колеги активно шукають, чим би корисним зайнятися на карантинних вихідних у Києві, митці Ілля Чичкан та Маша Шубіна вирушили відпочивати до Африки. Подружжя обрало мальовничий Занзібар.
У розпорядженні пари — безмежний Індійський океан, а також простора вілла, де вони залюбки готують місцеві делікатеси, розважаються і, звісно, дають волю творчості.
На втіху прихильникам та друзям митці діляться відвертими знімками. Дуууже відвертими.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Скандальний актор Темляк отримав престижну "Золоту Дзиґу", попри звинувачення у харасменті: чому він не забрав нагороду 15 сентября 2025
Скандальний актор Темляк отримав престижну "Золоту Дзиґу", попри звинувачення у харасменті: чому він не забрав нагороду Кіноакадемія виправдалася за своє рішення
НПЗ у російській Уфі уразили дрони ГУР - ЗМІ 15 сентября 2025
Серед найбільш пошкоджених ділянок заводу опинилася вакуумна колона первинної переробки нафти. Також сталися перебої з водою, у місті зник мобільний інтернет, призупинив роботу аеропорт Уфа.
Атака дронів: у Леніградській області горить НПЗ 15 сентября 2025
Киришський НПЗ входить до десятки найбільших нафтопереробних заводів Росії. Його потужність становить більш як 20 млн тонн нафти на рік.