"Пташка", в якої трапилося горе, поскаржилася, що її підставили з номером телефону

2 декабря 2022

Звільнена з полону захисниця "Азовсталі" Катерина "Пташка" Поліщук, яка напередодні повідомила, що в її родині трапилося горе, гнівно звернулася до знайомих, які передали її номер телефону третім особам, чим спровокували недоречні дзвінки. Парамедикиня попередила, що зараз їй телефонувати не потрібно, але деякі українці не дослухалися до прохання.

"Пташка" також розповіла, що переживає дуже складний час. Відповідне повідомлення з'явилося в її Instagram-stories.

"Мій особистий номер телефону має обмежена кількість людей, і кожен попереджений про те, що поширенню він не підлягає. Я ненавиджу голосові повідомлення та телефонні розмови, а відповідаю всім у письмовому режимі по змозі", – почала Катерина Поліщук.

Вона висловила "глибоку зневагу" людям, які передали її контакти третім особам, через що лунали недоречні телефонні дзвінки в складний час.

"Welcome (з англ. – ласкаво просимо), журналісти та радіо, з дзвінками на особистий телефон та радісними пропозиціями поспівати чи вкотре оголити душу перед мільйонами для їхнього рейтингу, коли я декілька діб не сплю, працюю в режимі вічного вогню і в сльозах говорю з рідними дорогою додому з другого кінця світу", – поскаржилася захисниця.

Вона назвала нетактовних людей "цинічними та корисливими дилетантами", а також заявила, що їй соромно мати з ними справу. "Ви ганьбите українські 3MI та медіапростір своєю корисливістю", – закінчила "Пташка".

Як писав OBOZREVATEL раніше, Катерина Поліщук відповіла, чи планує співати на великій сцені. Героїня виступила в фіналі вокального конкурсу "Голос країни", після чого усвідомила, що шоу-бізнес – не її стихія.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!

obozrevatel.com

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Ердоган представив систему ППО Сталевий купол 28 августа 2025

Система інтегрує морські та наземні платформи протиповітряної оборони й датчики в єдину мережу для захисту повітряного простору країни.

Співак-воїн Мирослав Кувалдін назвав причину, чому його сини навряд чи повернуться жити в Україну 28 августа 2025

Співак-воїн Мирослав Кувалдін назвав причину, чому його сини навряд чи повернуться жити в Україну Перспектива повернення дітей в Україну з кожним днем війни стає дедалі меншою

Літак SolarStratos побив рекорд висоти польоту на сонячній тязі 28 августа 2025

Літак SolarStratos побив рекорд висоти польоту на сонячній тязі

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Бурлешин 5.0
Бурлешин

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше