"Пташка" з "Азовсталі" відповіла, чи планує почати кар'єру в шоубізі

24 ноября 2022

Незламна захисниця "Азовсталі" Катерина Поліщук, відома за позивним "Пташка", відповіла, чи планує співати на великій сцені. Нещодавно героїня виступила в фіналі вокального конкурсу "Голос країни", після чого усвідомила, що шоу-бізнес – не її стихія.

Зараз Катерина Поліщук співає на шоу, тому що так їй вдається нагадувати Україні та світу про полонених захисників "Азовсталі". Про це вона розповіла в Instagram-stories.

Після повернення з полону "Пташка" познайомилася зі знаменитостями та взяла участь в кількох телепроєктах, проте медійна діяльність їй не сподобалася. Захисниця повідомила, що шоубіз не для неї, і додала, нібито серед зірок, які їй зустрілися, мало розуміючих і "справжніх".

"Мене довго не було в ефірі, я відмикалась після шоу. То було емоційно. По-різному емоційно. Зустрілись різні люди і я вкотре переконалась, що моє місце не на сцені, просто зараз це один з методів боротьби. Але не моє. Особливо шоу-бізнес. Хоч і зустрілись справжні і розуміючі, але їх 20%", – написала Катерина Поліщук.

Нагадаємо: 20 листопада у київському метро на станції "Майдан Незалежності" виконавиця заспівала перед зірковими тренерами і глядачами  колискову "Спи, маленький козаче".

Раніше OBOZREVATEL писав, що "Пташка" з "Азовсталі", показала свого коханого, якого забрала війна. Обранець незламної українки загинув, захищаючи Маріуполь.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!

obozrevatel.com

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Сільченко на прем'єрі "Диявол носить Prada 2" вразила перевтіленням у Міранду Прістлі. Фото 29 апреля 2026

Дизайнерка Катя Сільченко перевтілилася в головну героїню фільму "Диявол носить Prada" - Міранду Прістлі, яку грає Меріл Стріп

Експерт із читання по губах розшифрував моторошний діалог Трампа та короля про Путіна 29 апреля 2026

"Якщо він зробить це, то знищить населення". Експерт із читання по губах розшифрував моторошний діалог Трампа та короля про Путіна Чарльз ІІІ уникав обговорення військової агресії Путіна

Чехія долучилася до створення Спецтрибуналу для РФ 29 апреля 2026

Його мета - притягнути до відповідальності військово-політичне керівництво Росії, котре розв'язало злочинну війну проти України.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Чиньба Олег 5.0
Чиньба Олег

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше