13 ноября 2025

Актор-путініст Іван Охлобистін, відомий своєю незламною вірою у "велику Росію", розчарував своїх палких прихильників на батьківщині, заявивши, що закінчення "СВО" не принесе їм жодного полегшення. Ба більше, активна фаза війни, яку назвали росіяни завуальовано "основним процесом", триватиме десятиліттями.
"Активна фаза може закінчитися і цього року, і наступного. Але це ні до чого не призведе", – сказав він в ефірі одного з провідних пропагандистських радіо.

Охлобистін розмріявся, що справжня перемога РФ настане лише тоді, коли "світ стане єдиним", а отже – чекати доведеться ще десятиліттями (у кращому для росіян випадку). Йдеться про те, аби Росія стала абсолютною імперією і "проковтнула" усі країни у світі, схоже, разом з США. За цією ж концепцією понад 100 років тому створили СРСР.

Водночас "зірка" серіалу "Інтерни", який свого часу показували на провідних телеканалах України, вирішив пропіаритися на власній "допомозі" дітям на окупованих територіях, які постраждали від російського вторгнення. Разом із такими ж відданими режиму пропагандистами, як депутат Держдуми Дмитро Пєвцов і директор московського цирку Едгард Запашний, Охлобистін читав "новорічні листи" від малечі із ТОТ.

Він вирішив доставити близько 1 тисячі подарунків на новорічні ялинки дітям. Охлобистін особисто зачитав мрію 16-річного Віктора Білоусова з Макіївки про "ігровий ноутбук" і пафосно запевнив: "Загалом не сумніваюся, все буде".
Раніше OBOZ.UA писав, що зірка "Інтернів" Охлобистін отримав підозру від СБУ. 59-річний путініст бере участь у пропагандистських заходах, під час яких агітує за війну РФ проти України та закликає вбивати громадян нашої країни.
Тільки перевірена інформація в нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Не ведіться на фейки!
Хочеш дізнатися більше — читай відгуки
← Вернуться на предыдущую страницу
Санду позбавила громадянства 9 посадовців з Придністров'я 27 февраля 2026
Дев'ять осіб позбавили громадянства за вчинення особливо тяжких діянь, що завдають шкоди Молдові, йдеться в указі Санду.
У Норвегії посилять правила перебування новоприбулих українських чоловіків 27 февраля 2026
Посилення правил стосуватиметься лише нових заявників і не впливатиме на тих, хто вже має тимчасовий колективний захист у Норвегії.
ФСБ заявила про "запобігання теракту" проти офіцера Міноборони 27 февраля 2026
Росіяни традиційно звинуватили українські спецслужби в нібито підготовці теракту проти високопоставленого військового.