Путін має перестати брехати - Макрон

25 апреля 2025

Глава Кремля Володимир Путін мусить погодитись на повне й беззастережне припинення вогню в Україні і має перестати брехати. Про це сказав президент Франції Еммануель Макрон під час візиту на Мадагаскар, повідомив Укрінформ в четвер, 24 квітня.

"Єдине, що потрібно зробити, і що я повторив президенту Трампу, з яким говорив два дні тому вночі, – щоб Путін нарешті перестав брехати", – заявив Макрон.

Він нагадав, що російська сторона під час переговрів зі США і іншими країнам стверджує, що хоче миру, але продовжує бомбардувати Україну та вбивати людей.

"Тож ми чекаємо лише на одну відповідь. Якщо Путін скаже "так", зброя замовкне. А якщо Росія скаже, що не готова до припинення вогню, то тоді вона брехала американському президенту та всім іншим, коли казала, що хоче миру", – сказав Макрон.

Французький лідер нагадав, що агресором є Росія, а Україна – жертвою агресії, тому "роздратування американців має бути спрямоване лише на одну людину – на Путіна".

"Перша відповідь, яка є початком усього, – це беззастережне припинення вогню. Всі інші питання підлягають мирним переговорам, які мають відбутися потім, і вони враховуватимуть військові позиції, територіальні питання та питання безпеки", – зазначив Макрон і підкреслив, що позиція Франції щодо територіальної цілісності України та поваги до міжнародного права є незмінною.

Сьогодні вранці стало відомо, що президент США Дональд Трамп заявив про "досягнення угоди" з Росією. При цьому американський лідер думав, що йому буде легше домовитись із Зеленським.

Але вже за кілька годин Трамп висловив невдоволення Путіним через масовану російську атаку на Київ.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp

korrespondent.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Ліквідовані в Москві поліціянти катували полонених українців - ЗМІ 25 декабря 2025

Знищені росіяни також раніше брали участь у бойових діях проти України у складі окупаційної російської армії.

Китай знайшов новий спосіб заробляти в США на бумі штучного інтелекту 24 декабря 2025

Зовнішньоторговельна політика США спрямована на стримування технологічного та економічного розвитку Китаю, але в умовах буму штучного інтелекту китайські компанії знаходять можливості для заробітку, навіть не маючи змоги постачати передову продукцію до США через захисні тарифи або політично мотивовані санкційні обмеження.

Вибух у Москві: жертвами стали поліцейські 24 декабря 2025

Слідчий комітет повідомляє про двох поранених співробітників ДПС, у той час, як у соцмережах пишуть, що окрім поранених, є також загиблі.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

ShellNail 5.0
ShellNail

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше