Путін назвав нову причину анексії частини України

2 декабря 2022

Президент Росії Володимир Путін озвучив нове пояснення того, чому він спробував анексувати частину територій України. Про це глава чинного у РФ режиму заявив під ча зустрічі з учасниками конгресу молодих вчених у четвер, 1 грудня.
 
"Я думаю, всім тут присутнім стає зрозумілим, чому ми підтримували і врешті-решт пішли на визнання та прийняття до складу Російської Федерації Донецька, Луганська і потім ще двох територій", – вважає він.
 
Глава Кремля уникнув згадування про Харківську область, де перед її звільненням від росіян також планувалося провести так званий "референдум" для подальшої анексії.
 
Крім того, він не згадав, що ЗСУ вибили російських окупантів із правобережної частини Херсонської області, яка нібито "увійшла" до складу РФ.
 

"Ось подивіться на молодих дівчат. Чим ось (учасниця зустрічі. – Ред.) Федорова, яка проживає у "Луганській республіці", відрізняється від таких самих Федорових десь у Новосибірську, Петербурзі чи Москві? Нічим. Один народ", – стверджує Путін.
 
Нагадаємо, що у квітні Путін стверджував, що нібито "трагедія" на Донбасі змусила Росію розгорнути війну проти України.
 
Але вже у вересні глава Кремля знайшов нову причину військової агресії: в Україні нібито є "антиросійський анклав".

korrespondent.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

 

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Путін уперше прокоментував зустріч із Віткоффом 5 декабря 2025

Очільник Кремля підтвердив, що Москва відхилила деякі пункти мирного плану, назвавши це "складною роботою".

Кейт Міддлтон вигуляла два стильних луки з нагоди візиту президента Німеччини 4 декабря 2025

Принцеса Вельська Кейт Міддлтон разом із чоловіком, принцом Вільямом відвідала банкет з нагоди візиту президента Німеччини Франка-Вальтера Штайнмаєра та його першої леді Ельке Бюденбендер.

58-річна Памела Андерсон уперше за довгий час порушила своє правило "без макіяжу" заради обкладинки Vogue 4 декабря 2025

58-річна Памела Андерсон уперше за довгий час порушила своє правило "без макіяжу" заради обкладинки Vogue. Фото Знаменитість принципово відмовлялася від косметики

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Колесник Н.М. 5.0
Колесник Н.М.

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше