19 июля 2025
Президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган провів телефонну розмову з главою Росії Володимиром Путіним. Сторони зокрема обговорили російсько-українські переговори у Стамбулі. Про це інформує Anadolu 18 липня.
Ердоган підтвердив, що Туреччина готова прийняти ці переговори, щойно сторони узгодять відповідні дати.
"Президент Ердоган заявив, що початок третього раунду переговорів між Росією та Україною має вирішальне значення, і що Туреччина продовжить проводити переговори у Стамбулі, як тільки будуть визначені відповідні дати для сторін", - зазначили у канцелярії глави Туреччини.
У Кремлі запевнили, що Путін підтвердив готовність до пошуку "дипломатичного врегулювання конфлікту" та "подякував за готовність сприяти проведенню прямих переговорів між Росією та Україною" на стамбульському майданчику.
Також Ердоган та очільник РФ обговорили удари Ізраїля по Сирії. Турецький президент заявив, що сутички після виведення сирійських сил безпеки з міста Сувейда становлять загрозу для всього регіону, та наголосив, що важливо не допускати порушення суверенітету Сирії з боку Ізраїлю. За його словами, Туреччина прагне забезпечити стабільність і безпеку у регіоні та сприяти її якнайшвидшому відновленню.
Нагадаємо, 2 червня у Стамбулі відбувся другий раунд переговорів делегацій України та Росії. За підсумками зустрічі сторони домовились про чергові обміни окремих категорій військових, також Київ передав список із кількох сотень викрадених Росією українських дітей.
У свою чергу росіяни передали свій так званий "меморандум" і заявили, що пропонують Києву тимчасове припинення вогню на окремих ділянках фронту.
Також у МЗС РФ заявляли, що російська делегація готова після 22 червня прибути до Стамбула для проведення третього раунду переговорів з Україною.
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Стало відо, як під час війни живе зірка "Х-Фактора" з Білорусі Євген Літвінкович і чому він зник з соцмереж 10 апреля 2026
"Для таких, як я, шлях додому закритий". Як під час війни живе зірка "Х-Фактора" з Білорусі Євген Літвінкович і чому він зник з соцмереж Після участі у телевізійних проєктах він фактично залишився жити в Україні
Іран тримає світову економіку в заручниках - CNN 9 апреля 2026
Окрім геополітичного впливу, Іран отримав значні фінансові вигоди. Наразі Тегеран прагне закріпити свій вплив на протоку на постійній основі.
Ауріка Ротару розкрила таємницю свого особистого життя через 20 років після смерті чоловіка 9 апреля 2026
Ауріка Ротару розкрила таємницю свого особистого життя через 20 років після смерті чоловіка Співачка втратила чоловіка у 2005 році