Путін подарував Кім Чен Ину рукавичку від скафандра та карабін

15 сентября 2023

Президент РФ Володимир Путін у ході зустрічі з лідером Північної Кореї Кім Чен Ином подарував йому карабін та рукавичку від космічного скафандра. Про це 14 вересня повідомив прессекретар очільника Кремля Дмитро Пєсков, передають росЗМІ.
 
"Дійсно обмін подарунками був. Президент Путін подарував корейському лідеру рукавичку від космічного скафандра, яка кілька разів була в космосі, подарував карабін нашого, вітчизняного, російського виробництва - найвищої якості. Своєю чергою Путін також отримав подарунок від Кім Чен Ина - карабін, зроблений північнокорейськими майстрами", - розповів він.
 
За словами Пєскова, "були й інші подарунки".

Нагадаємо, зустріч Путіна та Кім Чен Ина відбулася 13 вересня на космодромі Східний в Амурській області. Кім Чен Ин заявив, що його візит до глави Кремля має "стратегічне" значення. Глава КНДР запевнив, що він "не сумнівається успіху" війни, яку почала Росія проти України, і побажав "звитяг" РФ.

Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

korrespondent.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

 

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Кросовери втрачають популярність: хто їх змінює на ринку 21 февраля 2026

Кросовери втрачають популярність: хто їх змінює на ринку

Трамп підвищить зятя Кушнера до "посланця миру" 20 февраля 2026

Нове призначення фактично закріплює за Кушнером окремий напрямок, пов'язаний із просуванням мирних домовленостей.

МВФ розгляне кредитну угоду для Києва на $8,1 млрд 20 февраля 2026

Якщо така програма буде підтримана, вона замінить чинний кредитний механізм МВФ обсягом 15,5 мільярда доларів.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Madbid 4.8
Madbid

Отзывов: 3

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше