28 ноября 2024
Господар Кремля Володимир Путін заявив, що "здивований мужністю", з якою уряд проросійської партії влади Грузинська мрії відстоює свою позицію. Однак він заперечує втручання у внутрішні справ Грузії. Відповідну заяву опублікувала російська пропагандистська інформагенція ТАСС в четвер, 28 листопада.
Диктатор заявив, що після початку "подій" у Грузії він "з подивом на це все дивився і спостерігав".
"У нас нема з ними відносин, із керівництвом Грузії, ніяких. Але я просто дивувався їхній мужності і характеру, які вони проявляли для того, щоб відстояти свою точку зору", - запевнив глава правлячого режиму РФ.
Росія "на офіційному рівні" не втручається у внутрішньополітичні процеси в Грузії, стверджує Путін.
"Не ліземо взагалі, просто не торкаємось цього", - переконує глава країни-агресора.
Раніше верховний представник ЄС із закордонних справ та політики безпеки Жозеп Боррель заявив, що ситуація перед виборами у Грузії гнітючіша, ніж у Молдові.
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Названо автомобілі, здатні служити понад 30 років 15 января 2026
Названо автомобілі, здатні служити понад 30 років
Низка країн закликала своїх громадян негайно залишити Іран 15 января 2026
Іспанія, Польща та Італія слідом за США оприлюднили свої звернення до громадянна через загострення безпекової ситуації в Ірані.
Трамп зробив заяву про Іран 15 января 2026
Глава Білого дому заявив, що іранські силовики нібито "стріляють у відповідь на те, що по них стріляють люди".