26 декабря 2022
Президент Росії Володимир Путін вважає, що переважна більшість росіян готова "все покласти" заради своєї країни.
"Що стосується основної частини – 99,9% – наших громадян, наших людей, які готові все покласти в інтересах батьківщини, тут для мене незвичайного нічого немає. Це просто вкотре переконує мене в тому, що Росія – особлива країна. І в нас живуть особливі люди", - заявив Путін в ефірі російського державного каналу "Росія 1".
Російський диктатор також додав, що його нібито не дивує те, що деякі люди поводяться "не так, як справжні патріоти".
За словами Путіна, в будь-якому суспільстві завжди є люди, які "насамперед думають про свої особисті інтереси", але він їх "не особливо засуджує", оскільки "кожна людина має право вибору".
Нагадаємо, що після оголошення Путіним часткової мобілізації в Росії, російські чоловіки почали масово тікати з країни. Влада РФ зараз думає над тим, щоб заборонити росіянам, які втекли з країни, віддалену роботу, а також над тим, щоб конфіскувати їхнє майно або підвищити для них податки.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
«Сталася помилка»: електромобіль Tesla на автопілоті в'їхав у ворота гаража 15 июня 2026
Власник Tesla з штату Вашингтон (США) буквально в'їхав у чужий гараж на своєму автомобілі. За його версією, електромобіль самовільно з'їхав з дороги і в'їхав у гаражні ворота, практично повністю заїхавши всередину. Оскільки система автономного водіння Tesla має репутацію системи, що робить дурні помилки і потрапляє в ДТП, провину за нинішній інцидент покладають саме на автопілот.
Група фізиків вперше продемонструвала працездатні ядерні годинники — пристрій для вимірювання часу, який базується не на переходах електронів між енергетичними рівнями, як у сучасних атомних годинниках, а на переходах всередині атомного ядра. Ідея таких годинників була запропонована ще кілька десятиліть тому, однак реалізувати її на практиці вдалося лише зараз.
Шліфування шкіри допоможе позбутися зморшок 15 июня 2026
Цей метод може допомогти людям зі зморшками.